Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy férfi ennyire...

Hogy lehet egy férfi ennyire tuskó?

Figyelt kérdés
a barátomról van szó, vagy nem is tudom már minek nevezzem őt. több mint két éve vagyunk, de sok szünettel. én a húszas éveimben, ő meg húsz évvel idősebb. a problémám a következő: annyira érzéketlen és tuskó velem hogy az önbizalmam ha vele vagyok nulla, ha az utcára kimegyek több bókot kapok mint tőle. nem bunkó velem, nem beszél csúnyán, egyszerűen csak távolságtartó. nem ér hozzám, nem ad spontán egy puszit vagy ölel meg, nem dicsér már nem mostanában. a fizikai kontaktus mára már 0, kivéve ha szex van, ha van, de számomra már az se az igazi. a kérdés hogy miért nem becsüli meg hogy egy csinos fiatal nője van? a barátai előtt sem dicsér vagy dicsekszik velem. úgy érzem semmit nem kapok meg amiért sok nő idősebb férfit választ. nem élünk együtt és nem is pénzel. miért lehet ez hogy ennyire távolságtartó?
2012. aug. 28. 20:03
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
nem is akarom hogy pénzeljen csak ennyit akarnék hogy szeretgessen meg és ne úgy kezeljen mint egy havert.
2012. aug. 28. 20:05
 2/24 anonim ***** válasza:

A korkülönbség is elég sok,nem csoda,hogy mások az elvárásaitok.

Valahogy úgy érzem,Ő nem tervez veled hosszú távra.

Te meg 2 év alatt megbeszélhetted volna vele,ha nem változott azóta nem is fog.

Fiatal vagy,keress mást.Jobb ötletem nincs.

2012. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
És minek vagy még vele? Sokkal többet, jobbat érdemelsz!
2012. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Asszem egy életre megtanulod, hogy a nagy korkül. nem éppen ideális dolog.
2012. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
már sokszor szakítottam, de mindig visszajött én elhittem hogy változik. változott is, kb. 3 napig bírta. most érzem már úgy hogy ami szeretetet éreztem iránta és amiért mindig visszafogadtam kezd utálatba fordulni amiért így lesz_r
2012. aug. 28. 20:11
 6/24 anonim ***** válasza:
Korkülönbség. Ezért nem szabad ha ennyi év van az emberek között.
2012. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
de miért egy negyvenes férfinek nem esik jól odabújni a barátnőjéhez, ha a korkülönbséget írjátok?
2012. aug. 28. 20:15
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek a viselkedésnek nem sok köze van a korkülönbséghez. Ha régebben jobban figyelt Rád, többet beszélgetett Veled, simogatott, akkor szerintem mára Rád unt és már nem szeret, nem vagy számára érdekes.


Ha valaki szereti a párját, akkor nem viselkedik úgy vele, mintha teljesen idegen lenne számára.


Ebből a kapcsolatból már nem sok mindent tudsz kihozni, hagyd ott, így is nehéz lesz újra összegyűjtögetned a szétrombolt önbizalmadat.

2012. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
régen sem bújt, ölelt igazán, igazából sosem volt olyan típus.
2012. aug. 28. 20:48
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Én nem tudom, hogy a fiatal lányok mit esznek a kétszer annyi idős pasikon, de rá kellene jönni, hogy aki lánya korú csajokat kerget, az nem lehet más, csak defektes. Jöhet akármennyi ellenpélda, az csak kivétel, ami erősíti a szabályt. Azért van veled, mert egy érett nőnek nagyon-nagyon kevés amit nyújt.
2012. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!