Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért mondja a...

Szerintetek miért mondja a legtöbb férfi, hogy a szülés nem nagy dolog?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 15:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb nem mondja.
2012. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem tudják hogy milyen.
2012. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%
Mert még ők sem merik belátni őszintén,hogy micsoda nagy küldetés ez egy nőnek.Hárítanak,félnek!
2012. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt még sosem hallottam egyetlen férfitól sem. Sőt, az ellenkezőjét szokták gondolni, még én szoktam nekik mondani, hogy annyira azért nem borzasztó, mint ahogy képzelik.
2012. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

1. Fogalmuk sincs milyen.

2. Sok nő azzal takarózik, hogy ő már szült és akkor blabla...


Meg valljuk be. Hiába rohadt nehéz szülni ( volt benne részem), azért nem egy olyan dolog amit csak Rambo tud véghez vinni, magyarul sokaknak sikerül.


Szerintem csak azok a nők kapnak ilyet a fejükhöz akik azt hiszik, hogy a szüléssel mindent elértek amit egy nőnek el lehet. Pedig ez nem igaz.

2012. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Útólsóval 100%-ig egyetértek.
2012. aug. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Milyen gondolod, hogy a legtöbb férfi ezt mondja? Hol csináltál te reprezentatív kutatást erről? Mert olvasol valahol 1-2 ilyen férfivéleményt, az már általános?
2012. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
nem tudom, én még senkitől nem hallottam.
2012. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom sosem mondott ilyet, sőt. Szerinte le a kalappal minden nő előtt,mert ahogy mondja,ő a terhességet sem lett volna képes végigcsinálni.

Osztom annak a nőnek a véleményét aki szerint csak annak mondhatják akik el vannak szállva maguktól,mert szültek. Azok az anyukák azt hiszik,hogy ők a világmindenség mert kihordtak egy gyereket. Én is szültem. Én sem tartom magam istennőnek,mert képes voltam világra hozni a fiaimat. Ez az élet velejárója.. Nem kell dicshimnusz mert anyák lettünk..

2012. aug. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Férfi vagyok, de ilyen lenéző kijelentés eszembe se jutna mondani senkinek!
2012. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!