Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a beszélgetésről? Azt állítja hogy szeret. (alkohol hatása alatt volt, amikor írta nem tudom hogy az mennyit számít. )

Figyelt kérdés

ő: szeretlek

én: énis szeretlek nagyon nagyon!

ő: minek vagy fent ???

én: nem tudok aludni

ő: minek vagy fen?????????????? idiótaaaa

én: idióta vagy te

ő: f*szfej

ennyyi vagy

én: ?

én: mennyi ?

ő: 0%

én: igen? jólvan!!!!!!!

ő: igennnnnnnnnnn

ennnyyyyii vagggyyy

én: jól van


szóval ennyit ér neked az aki miattad eldobja a barátait elhanyagolja a testvérét és próbál úgy viselkedni veled ahogy neked jó... értem én

csak ezt holnap se felejtsd el mert most rohadtul megbántottál!


2012. aug. 29. 01:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát... nem egy Rómeó és Júlia erkélyjelenet, az tény:D
2012. aug. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
hát az biztos hogy nem:/:D
2012. aug. 29. 01:50
 3/24 anonim ***** válasza:
Hanyagold!
2012. aug. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
szóval nem mentség hogy ivott? mert a fejemet teszem rá hogy ezzel fog jönni....
2012. aug. 29. 01:58
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ebből a beszélgetésből én nem a "szeretlek"-et hangsúlyoznám ki.

Egy igazi ősbunkó. Felejtsd el.


A másik: senki miatt nem dobjuk a barátainkat, hanyagoljuk a tesót. Aki ezt elvárja, az szintén felejtős.

2012. aug. 29. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Hány évesek vagytok?


Nekem az jön le, hogy te átmentél kutyába, mindent feladtál érte, ő meg tudván, hogy bármikor beléd törölheti a lábát, meg is teszi. Az alkohol csak a félregépelésekre kifogás, semmi másra.

2012. aug. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen max félregépelhet az alkohol miatt. Az én párom olyan szerelmes üzeneteket küld néha h csak na ha be van csípve. Persze tele hibákkal de én kibogozom. Aki szeret az ilyet soha nem írna. Még részegen sem
2012. aug. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ennyit érsz. Az olyan embereket senki sem becsüli meg, akik feladják magukat a másikért. Jó tanulság lesz következő kapcsolatodra, hogy SENKI kedvéért nem hanyagoljuk a barátokat és testvéreket, mert így esetleg a lábtörlő szerep juthat.
2012. aug. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22%

alkohol hatására épp h őszintébb lesz az ember. nekem volt olyan pasim aki tök zárkózott volt,azt se tudtam hányadán állok vele,szilveszterkor berúgott,és térdre borulva sírt,h én vagyok az igazi,sose hagyjam el,annyira szeret!! de mivel józanul továbbra is távolságtartó maradt,nem maradtunk együtt.


vagyis ha így beszél részegen,igazából így gondolkodik rólad

2012. aug. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Hagyd ott. Az írása alapján lehettek 16-19 évesek? Bocsi ha nem.

Neki te csak egy bábu vagy akibe akkor rúg amikor kedve tartja.

2012. aug. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!