Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem tul magam a...

Johny00712 kérdése:

Hogyan tegyem tul magam a volt baratnomon? Mondjatok meg kerlek hogy mit csinaljak

Figyelt kérdés
Tobb mint 6 evig nem volt senkim elveztem az eletet jo volt mindenem meg volt.Egy szepnapon meg ismertem a nagy O-t szamomra mas fel evig tartott a kapcsolatunk.De sajno roszra fordultak a dolgok jottek a veszekedesek marakodasok es meg annal is rosszabra fordultak a dolgok meg a vegen se nem irt vissza nekem se nem vette a telefonomat. En meg mindeg szeretem es ennek a kapcsolatnak mar honapok ota vege.kozben el vegeztem a sulit most jarok kulfoldrol kulfoldre de az a leg rosszab h almomban mindeg ott van minden ejszaka vele almodok es mar nem tudom hogy mit csinaljak. nagyon rossz ez az erzes ha tudtok segitsetek kerlek. koszi szepen
2012. aug. 29. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Zárd le a múltat magadban. Gondolatban köszönt meg neki az elmúlt szép időszakot, és fogadd el, hogy vele ennyi volt. Azt se felejtsd el, hogy ezek szerint őneki, őszerinte nem te vagy az igazi, ebből viszont az következik, hogy a sors neked is tartogat valahol, valaki mást, aki nálánál jobban szeret, és többre becsül.


Hát zárd le a múltat, ne visszafelé tekintgess, nézz előre. Nézd meg, hogy most kik vesznek körbe, milyen emberek. Figyeld, kik jönnek, és távoznak körülötted, élj a mában, és készülj a holnapra!

2012. aug. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Idővel el fog múlni, csak próbáld kivárni.
2012. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy el kellene ot felejtenem de valahogy mindeg ott jar a fejembe sehogyan nem tudom el felejteni sehogy nem tudom kiverni a fejembol. Baromi szar erzes es ez az egesz mar kb 6-7 honapja van
2012. aug. 31. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!