Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kétszínű, hazugok az...

Miért kétszínű, hazugok az emberek?

Figyelt kérdés
Példa: van egy rokonom és van egy közös ismerősünk, erről a közös ismerősünkről nekem megvan a magán véleményem, de a rokonom mindig elhordja előttem minden utolsó féregnek meg hogy így utálja meg úgy közben meg a mai napig átjárnak egymáshoz + még együtt mentek nyaralni is pfff. Egy ilyen szar alakkal mint ez a rokonom kellene még az életben foglakozznom,mármint ezek után emberszámba kellene még vennem?
2012. aug. 29. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is van egy kollégám,aki ilyen.Jobban mondva a felettesem,de mindenki tudja,hogy ilyen.Kibeszél engem egy kollégámnak,utána odajön és nekem szidja a kollégámat,pletykál róla,és olyan dolgokba üti bele az orrát,amihez semmi köze.Sajnos vannak ilyen emberek,de alapjába véve a mai világba mindenki rosszindulatú,másokkal foglalkozik,de csak a saját érdekeit nézi.
2012. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

"a mai világba mindenki rosszindulatú,másokkal foglalkozik,de csak a saját érdekeit nézi."


Ezek szerint te is?

2012. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jobban mondva az emberek többsége? Nehogy az legyen, hogy általánosítok
2012. aug. 29. 18:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokan igénytelenek magukkal szemben, és könnyen csinálnak a szájukból s*gget. Ennyi.

Amúgy meg nem kell őket komolyan venni, ha látod, hogy ilyen, akkor hagyni kell lógva. Ilyen emberek miatt nem érdemes két gyufaszálat se keresztbe tenni. :) Becsüld meg inkább azokat, akik nem ilyenek.

2012. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-es: irigyellek, hogy neked csak egy ilyen kollégád van, mert nekem az összes ilyen:((
2012. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért általánosítasz és miért nem ismered a helyesírás alapjait? Amőbáztál nyelvtanórán?


Vannak kétszínű és hazug emberek, és vannak, akik nem azok. Ha a te erkölcsrendedbe nem fér bele, hogy kétszínű és hazug emberekkel barátkozz, tarts fenn rokoni vagy bárm ilyen kapcsolatot, akkor nem tartasz fenn kapcsolatot velük.


Természetszerűleg nem is fogsz panaszkodni arról, hogy az emberek kétszínűek és hazugok, mert tudod, hogy vannak ilyen emberek, de azon túl, hogy tudod, hogy vannak, és igyekszel elkerülni azokat, akiket ilyennek ismersz meg - tehát nem alapból feltételezed és általánosítod, hogy Az Emberek kétszínűek - nem foglalkozol velük.


Ahhoz, hogy jól ismerj másokat, először magadat kell tudni jól ismerni. :) Minél mélyebben ismered magadat, annál mélyebben látsz másokat is. Pl. nem fogsz zsigerből általánosítani. :)

2012. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
"Miért általánosítasz és miért nem ismered a helyesírás alapjait? Amőbáztál nyelvtanórán?" MEKKORA EGY GYÖKÉR VAGY!!!!:D Nem ismerlek, de talán jobb is. Az írásod alapján tuti nem tudnám megállni az életbe, hogy bele ne verjek a fejedbe vagy kettőt!:D
2012. aug. 29. 22:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Mond el az ismerősnek hogy miket mond a rokonod róla. Szerintem megérdemli hogy tudjon róla, hogy kétszínű emberrel barátkozik.
2014. júl. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!