Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kétszínű, és rosszindula...

Miért kétszínű, és rosszindulatú az anyám?

Figyelt kérdés
Ha véletlenül átjön egyik barátnőm, anyám meglátja, egyből azt hallgatom, hogy minek jött ez ide, a szemébe meg sütivel kínálja, megkérdezi hogy van, ha elmegy, akkor megint hallgathatom, hogy mit akart, minek jött, nagyon kétszínű, és rosszindulatú, teljesen mindegy, hogy ki jön, mindenkivel ilyen, nekem meg kellemetlen, mikor valaki jönni akar hozzánk, én meg mindenféle kifogásokat mondok, hogy miért ne jöjjön.
2011. máj. 29. 15:28
 1/1 anonim válasza:
Az igazi énjét általában eltitkolja az ember. Én se bírnám, ha ilyen lenne az anyám. Inkább legyen b.nkó őszintén, mint jópofizós, kibeszélős. Ezt vele kell elsősorban megbeszélned szerintem.
2011. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!