Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincsenek haverjaim a...

Ha nincsenek haverjaim a saját korosztályomból, hogyan tudnék eljárni szórakozni?

Figyelt kérdés
24f
2012. aug. 30. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? Ha a környékemre velünk jöhetnél. 25/L
2012. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyedül eltudsz járni, mikor külföldön volt a párom mindig egyedül mentem, lehet élvezni azt is!
2012. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
pesti vagyok.
2012. aug. 30. 15:42
 4/14 A kérdező kommentje:
ti hova valósiak vagytok?
2012. aug. 30. 15:53
 5/14 anonim ***** válasza:

én is pesti vagyok :) milyen helyekre járnál szívesen, milyen zenét szeretsz?

24L

2012. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyedül menni szórakozni... Kettes ezt komolyan írtad?
2012. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5: rockot. de nem elsődleges a zene. bármilyen hely jó, ahová kicsit érettebb emberek járnak :) nem disco-ra gondoltam vagy ilyesmi.

akár beszélgetős is, mert táncolni nem tudok és nem is akarok ;)


6: egyet értek veled, de néha az élet rákényszeríti az embert. van egy ismerősöm. 1 évet töltött külföldön. nem talált munkát, felélte a tartalékait. és egész nap a 4 fal között volt. a végefelé elment egyedül szórakozni. (kocsmázott, és a happy hour keretén belül nem került olyan sokba a sör)

a lényeg, hogy van ilyen, de nem ez a cél.

2012. aug. 30. 19:14
 8/14 anonim ***** válasza:
6-os igen komolyan írtam, és sokkal jobban éreztem magam mint ha többen mentünk volna, de én alapvetően is ilyen vagyok...
2012. aug. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Más korosztályból sincs? Mentem már szórakozni nálam idősebbekkel, és ott sikerült összeismerkednem a saját korosztályomból is emberekkel.
2012. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
csak menj! nem vesztesz semmit úgy is találsz valakit.Én is amióta elköltöztem messze a (szülői házból) Ezt csináltam és bejött...
2012. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!