Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 vagyok a barátom ha átjön...

16 vagyok a barátom ha átjön mindig fennt vagyunk a szobámba, anyum pedig benyit hülye ürügyekkl hogy hoz kajáz meg elment ide oda. és nagyon zavaró másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 12:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Elhiszem ,hogy az. Szerencsére nállunk nincs ez. Gondolom fél ,hogy olyat csináltok. Mióta vagytok együtt?

16L

2012. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 yuda ***** válasza:
61%

Komolyan kérdezem:

Fogalmad sincs miért nyit rátok anyukád?

Elmondom:

Azért, mert bezárjátok az ajót és nem tudja mit csináltok benn. Érted igaz?

A szexre célzok.

Ha bezársz egy ajtót ellenkező nembeli társaságában, akkor minden normális gondolkodású embernek ez jut eszébe, hogy emiatt zárkóznak be.

Remélem fellebbentettem ezt a fátylat és érted mit ellenőriz anyukád mindenféle kitalált ürügyekkel.

Lehet nem szeretné, ha felelőtlen dolgot követnél el, vagy mondjuk teherbe essél.

Érdekes anyukák vannak nemde? :D

Ha nem csináltok semmi különöset, akár nyitva is maradhat az ajtó és meglátod, nem fog bejárkálni.

2012. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Masodik valaszolo: a kerdezo tuti tisztaban van vele,h miert nyit be. Egyertelmu.

Zavaro az tuti,de ha anyuddal beszelnel komolyan...akkor nem lenne ez.Esetleg megnyugtatnad,h csak beszelgettek. Vagy ha 'azt' csinaljatok,akkor mondd meg,h vedekeztek.

2012. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

ugyan utolsó ezt te se gondolhatod komolyan, ki ült volna ugy a szobájában a pasijával hogy nyitva van az ajtó?:) te sem!

akkor lehet még hallgatózna is...az se jobb.

Nos beszélj vele, mondd el neki hogy "Anyug ciki hogy bejárkálsz a szobámba, nem vagyok dedós tudom merre hány méter, ne idegeskedj, nem csinálok gázos dolgot, nyugi"

ha ilyen lazán mondod megérti ő is és te se leszel annyira zavarba


amugy nálam is volt ilyen én már 19vagyok, de fél éve volt hogy itt volt barátom, és hát ment volna az akció... :D

nem is hallottuk hogy apám az emeleten járkál, top volt rajtam meg bugyi, a nadrágom a kezembe, amit már levettem, barátom ruhában fekszik az agyán és engem néz, erre apám beront hogy "zárjátok be az ablakot vihar jön" azonnal kiment mihelyt felmérte mivan :D

nem tudom kinek volt cikibb, láttam hogy zavarba volt, nem mert rákérdezni én lazán azt mondta lent hogy "Mivan apu, már öltözni se lehet nyugodtan?" és röhögtem egyet, ezzel magamat is tisztára mostam:D azóta nem nyit be:DD

2012. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
En nem irtam,h hagyja nyitva az ajtot-.-"
2012. szept. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a 2. válaszolóra gondolt.
2012. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
igen bocsi a 2.ra gondoltam:)
2012. szept. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
69%
Zárd be az ajtót.
2012. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

"Ha bezársz egy ajtót ellenkező nembeli társaságában, akkor minden normális gondolkodású embernek ez jut eszébe, hogy emiatt zárkóznak be."


Ez érdekes. Tudom, hogy minden ember szexet lát mindenhol, de ez azért túlzás.

2012. szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
2 alkalommal nyitva volt az ajtó és hálistennek tényleg csak filmet keestünk szóval semmi nem volt. másik alkalomkor bezártuk történtek dolgok de szex még nem volt és ezzel édesanyám is tisztában van.
2012. szept. 1. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!