Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeret az anyám. Mit...

Nem szeret az anyám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
nos,úgy öltözködik/sminkel mint egy kamasz..de nem is ez a legnagyobb baj..folyton cigizik..csinált egy ál facebookot(nem részletezném) és egész nap ott ül..csak 11 vagyok..idegen külföldi férfiakkal beszél mikor HÁZAS..egy csomószor szóltam neki,de akkor megsértődik,hogy mindent megtesz értem mindent megvesz ,de nekem sehogy se jó..nem főz (csak sültkrumplit,paprikáskrumplit,borsófőzelekéket de a borsófőzelék is sz*r)nem törődik velem..nagyon ronda a szobám de nem érdekli.. mit csináljak? mivel fenyegessem meg? mit mondjak neki? köszönöm a válaszokat..

#szeretet #anya nem törődik velem
2012. szept. 1. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
elmondod apádnak?
2012. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mond anyukádnak,hogy ez így nem mehet tovább! Törődésre van szükséged és sokkal több figyelmet érdemelsz! Beszélgess vele,kérdezd meg,hogy akar-e valamiről veled beszélni ami esetleg téged is érint,lehet,hogy van valami olyan baj amiről te nem tudsz és keresi a kiutat! Beszélgess vele,mond el mit érzel..és talán változik! :)

2012. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem mondom el apámnak...anya akkor még jobban levegőnek nézne..megpróbálom neki mondani.köszi:)
2012. okt. 29. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!