Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tisztességtelen vagy...

Nem tisztességtelen vagy egyatalán jól teszem ha oda költözök?

Figyelt kérdés
Ha az amyukám szerintem nem gondoskodik jól rollam és a testvéreimről,az apám meg felajállotta hogy odaköltözhetek hozzá,de az anyámról tudni kell hogy iszik gyógyszereket szed és nem dolgozik apum meg jobb szülő ,meg jobban is törődik velünk de neki meg van már a mostani feleségétől egy gyereke.
2012. szept. 2. 16:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha apukádnál megfelelőbbek a körülmények a te ellátásodra, nevelésedre, jobban törődik veled és felajánlja, hogy menj oda, akkor nyugodtan menj.
2012. szept. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a helyzet, akkor szeintem költözhetsz, legalábbis a helyedben ezt tenném. Elvégre az a gyerek a féltestvred, az apád meg mégiscsak az apád. Ha jófej a mostohaanyád és tisztában van a valódi anyukád helyzetével szerintem ő se fogja bánni.
2012. szept. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is mennék a helyedben.
2012. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Miután eldöntötted, szerintem anyukáddal jó lenne leülnöd egy tiszta pillanatában, és elmondani, hogy szereted őt, de az alkoholos gyógyszeres problémáit le kell győznie, mert ez a helyzet tönkretesz Téged. Szerencsés esetben nem az önsajnálat meg zsarolás jön elő belőle, hanem a belátás. Ha apukád vigyáz rátok, akkor anyudnak lesz módja gyógyíttatni magát, ami hosszú idő. Így mindannyian jobban járnátok. Itt sok szülőnek segítettek már:

[link]

2012. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már becsomagoltam volna a helyedben... de nem vagyok akkora paraszt, hogy szó nlkül hagyjam. Lehet hogy iszákos, gyógyszertszedő semmirekellő, de mégis csak az anyukád. Mondjuk nekem nem ez az élethelyzetem, eszméletlen jó családom van. Lehet azért gondolmo így.
2012. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De az anyukám nincsen tisztába azzal hogy ő milyen és amikor van egy kedves pillanatt meg gondolom magamat de utánna ujra a régi rossz van és ha odaköltöznék tuti hogy pokollá tenné az életem és a tesóimmail se találkoznék ezért is agyok bizonytalan és ez nem hàlátlansás 14L
2012. szept. 2. 18:29
 7/18 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hiba miatt és a végén ?-van
2012. szept. 2. 18:31
 8/18 anonim ***** válasza:
Kb. húsz év múlva lesz a te dolgod gondoskodni a szüleidről, és nem fordítva, az apád új gyerekének sem lesz komoly baja attól, hogy lesz két mostohatestvére.
2012. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De csak én költöznék ha költöznék mert a hugam és az anyám köszt nagy a "szerelem"
2012. szept. 3. 13:31
 10/18 anonim ***** válasza:
Egy mostohatestvértől főleg nem lesz. Mindenesetre gyerek ne vegyen a vállára olyan felelősséget, ami a legtöbb felnőttnek is sok.
2012. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!