Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok pozitívra...

Miért nem tudok pozitívra gondolni?

Figyelt kérdés

Mostanában mindig azon jár a fejem, hogy anyu hogy van, anyu meghalt? nagyon rossz és nem akarom ezt folytatni. Kérlek segítsetek.

14/L



2012. szept. 3. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Mért,hol van anyukád?

Hivd fel,hogy jól van-e!

2012. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amikor én suliba vagyok akkor van ez az érzés de nagyon rossz.. Mindig félek ha nem veszi fel, hogy mi van vele.. egyébként egy várossal arrébb járok iskolába tehát egy város van köztünk mikor suliba vagyok mert ős ott dolgozik ahol lakunk..
2012. szept. 3. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerős. Ha valamelyik szerettem nem veszi fel a telefonját én is egyből a legrosszabbra gondolok. Ha valakinek megemlítem, az nem veszi komolyan és csak nevet. Nem hiszem, hogy ezzel bármit is lehet kezdeni. Talán túlságosan is szeretjük és féltjük őket.. :)
2012. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!