Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki régen egy...

Van itt olyan, aki régen egy hajléktalant vett el, és azóta is együtt élnek?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki egy hajléktalanba szeretett bele?
2012. szept. 3. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Nem. De mondd már el azt is, hogy a szavaid szerint az számít hajléktalannak, aki az utcán/hajléktlanszálláson lakott, vagy elég az is, ha albérletben lakott eddig.
2012. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
aki az utcán
2012. szept. 3. 22:48
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Az albérletben lakó miért lenne hajléktalan?
2012. szept. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Hát, állandó lakcíme nincs, az ideiglenes meg talán nincs bejelentve... :D
2012. szept. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Mi?Már létezik ilyen is?Ennyire le lennék maradva?


Már bocs de ki szeretne bele egy koszos bűzölgő hajléktalanba ebben a felszínes világban?Ilyen szintre azért már nem süllyednek le az emberek vagy igen?

2012. szept. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Mi?? Már az is hajléktalan, aki albérletben lakik?? Azta, nem is tudtam, hogy én és egy rakás ismerősöm, mind csövik vagyunk...
2012. szept. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Syrakusa ***** válasza:
40%

GOAT:


Jó nagy marhaságot írtál!Aki albérletben lakik miért lenne hajléktalan?Miért ne lehetne bejelentette állandó lakcíme?Pl.: Én jó ideig nem otthon laktam/kb 1,5 évig /de az állandó lakcímem megmaradt/édesanyám háza/akkor Én is hajléktalan voltam mert nem otthon laktam? :D

2012. szept. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Kora reggel mit tudok meg,csöves lennék 6 éve?

az igen...


ekkora hülyeséget is rég olvastam


Ismerős házaspár férfi tagja hajléktalan volt amikor megismerkedtek,férfi fűnyirást,kertgondozást,bármit vállalt házaknál,a nőnél is,aki idős édesanyjával élet együtt.Ma már hárman élnek boldogan.

2012. szept. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Bammeg, csöves vagyok. De jó, mostantól nem kell jegyet vennem a bkv-n :D
2012. szept. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!