Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb, tapasztalt nők! Ha...

Idősebb, tapasztalt nők! Ha újrakezdhetnétek, mit választanátok:a gazdagságot vagy a szerelmet?

Figyelt kérdés
a volt barátom,akivel másfél évig voltam együtt,most újra velem szeretne lenni.én nem vagyok belé szerelmes,de felnézek rá,mert okos,ügyes a munkájában stb.Ő nagyon jól áll anyagilag,fullos ház,autó,nyaralások,minden volt.már majdnem rálettem volna,hogy jbéküljünk ki,de közben megismertem egy mâsik fiút,akibe szinte elso latasra beleszerettem,viszont nincs egy vasa sem.rengeteget gondolkodtam,h melyiket kellene választani,de képtelen vagyok dönteni...
2012. szept. 4. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki fog tisztelni mint nőt,kinek lehetsz valóban a lelki társa?Ha semmi komoly akkor hancúrozásra egyértelműen jobb választás az aki nem a Mekiben fog randizgatni,de egy hosszabb komoly kapcsolathoz nem elég csupán aranykalitka.Viszont az sem szerencsés ha valaki szegény mint a templom egere, itt hamar kihűl a szerelem bármennyire is rózsás.
2012. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Mindig a szerelmet választanám.Párommal 10éve vagyunk együtt,álltunk már jobban is anyagilag,voltunk a padlón is,de egy valami mindig megvolt,a "szerelem".


Nem tudnék egy olyan házasságban élni ahol nem szeretem a párom,nekem nem ér annyit a luxus.

2012. szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de ez most komolyan kérdés? A helyedbe békén hagynám mindkettőt...és szerezz pénzt magadnak.
2012. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Pénzt. Szerelmet meg majd találsz.:)
2012. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Utóbbit, ha egyébként a pasi nem lusta, ingyenélő. Sokkal többre értékelem azt, amit közösen teremtünk meg, mint amit valaki "készen alámrak".

37N

2012. szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
mi ezen olyan furcsa?én nem csak álmodozom,tényleg mindenem megvolt és meg is lehetne.nem olyan könnyű lemondani erről,főleg miután benne élt az ember.
2012. szept. 4. 15:08
 7/14 anonim ***** válasza:

Mondhatnám, hogy számító ribanc, de minek ha ügyesen kérdésbe is foglalhatom? :)


Nem gondolod magad egy kicsit gusztustalannak? A második fiút felejtsd el! Az első a neked való, persze csak ha nem táplál feléd érzelmeket és tudja hogy csak a ribanca leszel.

2012. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát pont ez teszi nehézzé a dolgot.mert ha csak arra kellenék neki,eszembe sem jutna hezitálni,biztos kidobnám.de o igazán szeret es mindent megadna nekem,és nem azért,mert ribinek tart.
2012. szept. 4. 15:14
 9/14 anonim ***** válasza:
de sok problémád van....
2012. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30 évesen elég idős vagyok neked? Mindig a szerelmet választanám!
2012. szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!