Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom kiabálós, puffogós...

A párom kiabálós, puffogós lett, és lehetetlen beszélni vele, hogy lehet az ilyen embert leültetni, elbeszélgetni vele? Próbáltam már szépen, és csúnyán.

Figyelt kérdés
Már egy jó pár hónapja mondom neki, hogy nagyon sokat káromkodik, kiabál, de mostanában pedig ha olyan kedve van, mondok valamit, ledurrog. Megbeszélni nem lehet vele semmit, mert vagy egyszerűen nem válaszol, vagy csak annyit mond, hogy nem tudom. Mikor elkezdett ilyen lenni, akkor is kérdeztem, hogy mi az oka, nem egyszer, semmire nem jutottunk. Tegnap kiborultam, és már azt mondtam, hogy ha nem fog ép-kézláb aggyal ma hazajönni, és megbeszélni, akkor itt hagyom, én nő létemre, nem fogom könyörögve kérni, hogy lehessen már vele beszélni. Csak azt állítja, hogy ő nem puffog, ő nem beszél csúnyán. Előfordulhat, hogy már úgy hozzászokott, hogy fel sem tűnik neki, vagy csak ennyivel elakarja intézni? Úgy viselkedik, mintha nem történt volna semmi, ha pedig nem szólok hozzá,vagy kérdezem, hogy azért lássa már, hogy megbántott, akkor meg mit duzzogok. Hogy lehet erről a viselkedésről leszoktatni valakit? Szerintem fel sem tűnik már neki, hogy milyen goromba tud lenni.
2012. szept. 5. 06:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen ember, plusz sz*r az élete. Nem tűnik valami boldognak.
2012. szept. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatomból írom a választ. Amikor nálunk ilyen lett a helyzet, /kb 2 hónapig tartott/ be kellett látnom, hogy belőlem fakadt az ő viselkedése. Minden tettébe beleláttam mindent, ami engem még inkább fura viselkedésre ösztönzött, amire ő az általad leírt módon reagált. A férfiak többsége képtelen az érzéseiről beszélni. Próbálj meg először Te változtatni, és nem faggatni arról mi baja, inkább csak mond el neki, hogy téged mi bánt de ne kérdezz. Ha megnyílik akkor úgyis elmondja mi a gondja. Légy kedves, türelmes és figyeld a saját reakcióidat dolgokra, és bíráld felül azokat, amennyiben úgy gondolod, hogy nem biztos hogy jól reagáltál. Egy ilyen helyzet kialakulásáról minden esetben mindkét fél tehet.
2012. szept. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább azt akarja elérni, hogy a viselkedése miatt szakíts vele, bár nem tudom milyen volt előtte.
2012. szept. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy én személy szerint nem tudnék vele hosszútávra tervezni, mert ahol kommunikálni nem lehet, ott ezer gond marad megoldatlanul, és ez addig halmozódik, míg nem robbansz. Lehet hogy ő ilyen, és az is biztos, hogy te szereted, de erre szoktam azt mondani, hogy a szerelem itt már nem elég.
2012. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy én vagyok hibás, én is lehetek, de akkor sem mondja meg, hogy mi a baja. Akkor is meg kellene beszélni. A szakítást is mondtam legutóbb, hogy ennél már az is jobb lenne, ha hazaköltöznénk. Akkor másnap jött, a de én szeretlek. Ő nem robbanékony, még nem tapasztaltam nála komolyabban, hanem egyszerűen úgy csinál, mintha nem történt volna semmi. Úgy gondolom, hogy akármilyen probléma lehet, akkor sem kellene egymással úgy beszélni, mint egy kutyával. Még azt is elnézném, ha nem lehetne vele megbeszélni, mert nem olyan akivel igazán komolyan lehet beszélgetni, csak akkor látnám rajta, hogy megbánja. Régebben láttam is, de mostanában.. Erre mondtam, hogy, ha nem szeret, akkor menjünk szét, ennél még az is jobb, de akkor másnap jön, a de, én szeretlek szöveg. Hosszú távon ezt nem fogom bírni, hiába szeretem, hiába a 8 együtt töltött év.
2012. szept. 5. 09:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínű van valami problémája, amiről lehet te is tudsz, csak nem gondolnád, hogy ennyire megviseli (pl.: családi, munkahelyi). Az is lehet, hogy éppen veled van a probléma mert tettél mondtál valamit, vagy csak kiprovokálod, hogy így viselkedjen, de esetleg nem tudsz róla, hogy hibáztál. A lényeg, hogy nem akar beszélni róla, mivel inkább hárítja a témát. Hagyd rá. Ha ideges ki kell adnia magából valahogy, majd elmúlik... Inkább próbáld megkönnyíteni az életét, hátha jobb kedve lesz..
2012. szept. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy többet nem fogok neki még én udvarolni miután ő bántott meg, és nem látom jelét, hogy bánná. Elég volt, ez nem az első alkalom volt, legalább kérne bocsánatot, de már azért sem.
2012. szept. 5. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!