Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember a családodban...

Van olyan ember a családodban akivel egyszerűen képtelen vagy elbeszélgetni?

Figyelt kérdés

Baj, hogy én pont az egyik legközelebbi család tagommal, apuval nem tudok.. anyuval viszont kialakítottunk egy közös nyelvet, vele annyira könnyű, és kellemes is..

Mással is van ez így esetleg?:) Mármint nem pontosan az édesapjával..


2011. jún. 22. 21:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében én senkivel sem tudom megbeszélni a dolgaimat. Legalàbb anyuddal meg tudod beszélni és ennek örûljél.
2011. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Párom szülei. Bár nagyon aranyosak nagyon feszengek előttük és törik össze a nyelvem, általános, milyen idő van témákat beszélünk meg, pedig több mint 4 éve együtt vagyunk a párommal...

A közeli családban nincs senki ilyen:D én nagy mondós vagyok:D

2011. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
aha :) nálam anyu az.Valahogy lehetetlen vele jól kijönni.
2011. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Senkivel sem tudom megbeszélni a gondjaimat, még beszélgetni se nagyon.
2011. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk a sógornőm teljesen inkompatibilis az emberekre.
2011. jún. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nővéremmel és apukámmal nem.
2011. jún. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenki éli a kis életét, a szüleim teljesen elszakadtak tőlünk, tesznek ránk nagy ívben, mióta apám hatalomhoz jutott, polgármester lett, azóta az egész helyiség gondjai fontosabbak a miénkeknél. :( Ennél fogva a szüleimmel szinte nem is beszélek, ha mégis váltok velük egy nap 2 mondatot, akkor is szekálnak meg bunkóznak velem, csak a kiabálás és a csúnya beszéd megy közöttünk, így semmit sem mondok már el nekik 1-2 éve. De a húgommal (16 éves) viszonylag jobb a kapcsolatom, vele sokmindent megbeszélek, bár még sokat is veszekszünk, éretleg még kicsit agyilag. De még vele a legjobb a kapcsolatom, vele értjük meg egymást a leginkább.

19/L

2011. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 habibi ***** válasza:
82%

ja, apummal nem jövök ki, pedig ő mindig kedves hozzám, de nekem nem megy vele a kommunikáció, és van is rá okom, hogy miért, csak ő már elfelejtette, de én nem, és soha nem is fogom, pedig már megbocsájtottam neki

18/L

2011. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Van ilyen, persze. Sajnos.
2011. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
anyósékkal, pedig nagyon jó fejek, de valahogy nem tudok megnyílni nekik. És a szüleimmel sem tudtam soha megbeszélni a problémáimat, olyan mintha kirekesztettek volna az életükből.
2011. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!