Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális vagyok én?!

Normális vagyok én?!

Figyelt kérdés
Eltelt már 5 év a szakításunk óta. Neki 4 éve barátnője van. Én 2 éve férjes anyuka vagyok. Mégis sokat gondolok rá. Csak a szépre emlékezem. El akarom felejteni, de nem tudom, hogyan. Amikor pedig nem gondolok rá, akaratlanul is vele álmodom. Mit tegyek, hogy elfelejtsem????
2012. szept. 5. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a volt férjemről álmodok mindig azt,hogy ki békülünk,pedig én újra férjhez mentem.És én hagytam el őt,,szóval nem értem.

Engem is érdekelne.

2012. szept. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Basztet D válasza:
A nagy szerelmekre örökké emlékszik az ember, főleg ha házasság is volt. Ne gondolkodj azon, hogy hogyan felejthetnéd el vagy ilyesmi, a mostani életed legyen a központba ne a múltad és lehet menni fog. Ha esetleg valami tárgy megmaradt abból az időből lehet meg kellene szabadulni tőle.
2012. szept. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk, ezzel többen vagyunk így. Persze jó lenne, ha lenne egy hely, ahol ezt a cipőt le lehetne venni, de nem lehet.

Időnként nálam is vissza-vissza köszön a múlt teljesen függetlenül tőlem, hisz nem táplálom magamban ezeket az érzéseket, de nem gondolom, hogy nem lennék normális. Szerintem ha igazi szerelem volt, akkor nem lehet se kitörölni, se elfelejteni a történteket, viszont élni kell tovább az életet és szép emlékként őrizni magunkban azt ami volt.

2012. szept. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tereld az álmodozás szintjére. Csinálj valamilyen fantasztikus körítést hozzá, hogy köze ne legyen a realitásokhoz. Pl. Brazíliába képzeled magad vele egy luxusvillába, egész nap sütttetitek magatokat a napon és szerelmeskedtek és akkor felhívnak, hogy idén te vagy a szerencsés, aki megnyerte a béke Nobel díjat etc...


Ezzel szerzel pár kellemes percet magadnak és közben szép lassan eltávolítod őt a gondolataidból.

2012. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Basztet D válasza:
A fantáziálás tényleg jó, hisz általa egy másik fentebb világba képzeled az egészet és utána ha hétköznapian kell rá gondolni elveszti varázsát.
2012. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!