Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőktől, anyukáktól kérdeznék!?

Szülőktől, anyukáktól kérdeznék!?

Figyelt kérdés

Mi lenne a reakciótok, ha kiderülne, hogy a lányotok emo?


Emo vagyok, direkt nem öltözködöm úgy, hogy megtudják, de ha elkezdek tuti kiderül, és nagyon félek a reakciójuktól. A nevelőapukám még úgy talán leszarná, inkább anyától félek.



2012. szept. 5. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nem értem

vagdosod magad vagy miért lenne baj?

2012. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miben "jön ki" hogy te emo-s vagy? ilyen rózaszíénes zöldes kékes hajat akarsz? Vagy mit szeretnél hogy mit engedjenek meg?
2012. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Felhívom a figyelmed, (mert gondolom nem vagy tisztában a szóval, a mai nagy divat miatt)hogy az emo az egyet jelent azzal, hogy érzelmes, érzékeny, semmi köze a vagdosáshoz, a feketében járáshoz és a többi. A rockerek is feketében járnak mégsem emok. Az igazi emo nem hirdeti, egyszerűen nem gonosz, nem lázad csak együtt érez a gondokkal, beleérez más helyzetébe és magába szenved ha szenved a saját gondjaitól. Innentől kezdve ha ez nem jellemző akkor divat emoról beszélünk, aminek köze sincs az igazi életérzéshez.
2012. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
5%

Ez a divat már kiment a divatból.Jól kiröhögnélek.

mert megvan mindned,miaz anyád p...jáért akarnál öngyilkos lenni és feketébe öltözni??

:-)))))

2012. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
Emos az lesz akinek valami baja van.(ugyan ez igaz sok más fiatal kori hülyeségre) Biztos elgondolkodnék hogy a lányom, miért lett világot utáló depressziós. (bár abban is biztos vagyok hogy ez a szülök felelőssége is) Szóval utána néznék a dolgoknak:)
2012. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi normális válaszokat. nem vagyok depressziós, és nem is vágom magam. szerintem anya rögtön tudná, miért vagyok az. néhány embernek elmeséltem, hogy mik történtek velem, valaki mondta is, hogy csodálkozik, hogy nem tettem semmi hülyeséget magammal.
2012. szept. 5. 20:42
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

:D

az én gyerekkoromban nem is tudtuk, hogy van ilyen opció, hogy akkor most emo vagyok-e vagy sem... ez valami új hóbort, vagy miben nyilvánul meg? pedig nem vagyok őskövület, 27 évesen :)

addig örülj, amíg nem emu vagy, az lehet, hogy bajosabb, mint hogy emocionális vagy - érzelmesnek lenni nem cink, az "emo" egyéb jelentését nem ismerem.

2012. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
azt kihagytam, hogy ha a gyerekem azt mondaná, hogy ő bizony emo, megkérném, magyarázza már el nekem a pontos jelentését és mibenlétét a dolognak, mert nem követem a legújabb trendet :)
2012. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) mikor feketére festettem a körmöm azt is nehezen engedte meg, de suliba nem engedi.. pedig egy csomó lánynak kivan festve -.-" azt hiszem, inkább szép lassan, adagolva fogom
2012. szept. 5. 20:56
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Az jó lesz, csak szép lassan... mire megtudná, addigra kinövöd. Pár év múlva jót mosolyogsz majd ezen.
2012. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!