Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőktől, anyukáktól kérdeznék!?

Szülőktől, anyukáktól kérdeznék!?

Figyelt kérdés

Mi lenne a reakciótok, ha kiderülne, hogy a lányotok emo?


Emo vagyok, direkt nem öltözködöm úgy, hogy megtudják, de ha elkezdek tuti kiderül, és nagyon félek a reakciójuktól. A nevelőapukám még úgy talán leszarná, inkább anyától félek.



2012. szept. 5. 20:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"egyszerűen nem gonosz, nem lázad csak együtt érez a gondokkal, beleérez más helyzetébe és magába szenved ha szenved a saját gondjaitól"


Úristen, akkor én tudtomon kívül emo vagyok... :'(

2012. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen az lehetsz, ugyanis ez mindig is volt, csak nem volt neve, most meg van és nem volt divat válfaja és most az is van. Emotional, vagyis érzelmes, ebből van az emo. Semmi köze a vagdosáshoz és semmi szégyellnivaló nincs benne. Átlagosnál érzékenyebb, így lehetne leírni röviden. Ez a hivatalos megnevezés, ha tetszik ha nem. Aki meg nem hiszi járjon utána, egy pszichológus 5 percben elmondja az egészet.
2012. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak simán normális ember vagyok.
2012. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Aki túlérzékeny az ne mondható normálisnak. Akkor csak érzelgős, szomorú emberek járkálnának az utcán...ha meg nem vagy olyan akkor hülyeséget írtál és nem vagy tudtod nélkül emo.
2012. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező ?!
2012. okt. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!