Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szakítanál valakivel ha a...

Ti szakítanál valakivel ha a gyereked szerint nem kéne vele lenned?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 18:50
1 2
 1/14 szaffi123 ***** válasza:
84%
Hát hiába mondom anyámnak hogy küldje el a csávóját, durva mert szomszédők voltunk és összejöttek és elegem van belőle, nagyon csúnyán beszél velem testvéremmel, és anyám ezek elenére sem küldené el..:S De igazából anya sem szereti igazán tudom, csak a közös gyerekük miatt vanak szerintem együtt.. ghérom most a hugom.ÉS hát ez igy nem eglszen jó hogy egy házba élünk olyanak akit nem szeretünk..:S De szerencsére most költözünk más házba a falu másik felébe igy elküldhetné:)nem lene a közelbe:D Várj hagyj amugy időt lehet h megszeretik egymást és nem lesz semi.
2012. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hogy érted? Nekem fontos, hogy a párom kijöjjön a gyerekeimmel is, az új partnernek meg kell értenie, hogy én már "csomagban" vagyok.

Viszont ha a gyereknek nincs konkrét panasza, mondjuk egy 14 éves fiú csak hisztizne, hogy anyuci életében van más férfi is, esetleg addig ő volt a központban, most meg az anyja elmegy este moziba és a gyereknek kell megcsinálnia a szendvicsét, holott előtte anyuci tálcán vitte be neki a szobájába, akkor a gyerekkel beszélgetnék el egy kicsit és nem dobnám a páromat.

2012. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát elgondolkodnék rajta, de mivel gyanítom te vagy a gyerek és nyilván nem véletlenül írtad ki a kérdést, aki képes egy ilyen emberrel együtt lenni, annak mondhatsz akármit!
2012. szept. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez nehéz kérdés. Ha nem jönnek ki egymással, minden próbálkozás ellenére feszült közöttük a viszony, akkor ha nem is szakítanék, de nem erőltetném, hogy mi egy család legyünk, együtt éljünk, szorosabbra fűzzük a kötelékeket. Szóval a gyereket nem kényszeríteném rá, hogy olyannal találkozzon, akivel nem tud kijönni.

Viszont ha tényleg valami kezdeti durcizásról van szó, akkor azért amondó vagyok, hogy nem a gyerek szabja meg, hogy kivel lehetek együtt, elvégre én vagyok a felnőtt, és ő a gyerek. Nem kell apjaként elfogadnia valakit, aki nem az apja, viszont ettől még az illető nekem lehet a párom.

Mondjuk ilyen szempontból kisebb gyerekkel könnyebb, ők általában még sokkal elfogadóbbak, főleg, ha megszokták, hogy az életükben más embere (barátok, rokonok, ismerősök) is helyet kapnak, nem csak ő plusz a vele élő szülő létezik.

2012. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sajnos igen :S
2012. szept. 8. 19:01
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Na így már kicsit más a helyzet, ha bántaná a gyerekemet, meg részeges lenne, akkor repülne, ez alap.
2012. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az már rég rossz, ha a gyereknek kell a szülőt figyelmeztetni arra, hogy a párja olyan, amilyennek leírtad. Ott már mondhatsz akármit, nem rajtad fog múlni, hogy együtt maradnak-e.
2012. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Egyszer már szakított vele anya de most megint itt van.

De már nagyon unom hogy sikerült 10000 ft összegyűjtöttem de megint meglop a mocsok

2012. szept. 8. 19:07
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8: Na ez az. Ha gáz van, akkor a szülőnek kellene felismerni. Ha magától nem jön rá, akkor a gyerek is hiába figyelmezteti.
2012. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem fél hogy egyedül öregszik meg :S
2012. szept. 8. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!