Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál valakivel csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál valakivel csak azért mert a nyelves csók nem jó vele, de amúgy egy nagyszerű tökéletes ember?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 23:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Emiatt biztos nem szakítanék. Jobb lenne egy olyan, aki istenien csókol, de közben egy tahó állat, aki részegen megver?
2011. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt.
2011. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%

Arról hallottál már, hogy 'kommunikáció', meg 'tanítunk egymásnak praktikákat'?

Szerintem aki emiatt szakít, az nem is gondolja komolyan a dolgot...

2011. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

20 évesek vagyunk 3 éve vagyunk együtt


Hogy tudnánk megtanítani egymást jól csókolni?

2011. aug. 19. 23:16
 5/21 klixa ***** válasza:
91%
A "nyelves csók", egy lényegtelen, századrangú tényező egy kapcsolatban. Ha valaki emiatt szakít, vagy valakinek csak ez számít, akkor nem is igazán szereti a másikat. gondold át, neked mi a fontos. Az hogy jó legyen a csók, vagy az, hogy a társad melletted legyen, szeressen, hogy számíthassatok egymásra, hogy legyen akihez odabújhatsz, aki megvigasztal, aki osztozik veled minden örömödben és bánatodban..
2011. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Span ***** válasza:
Pl.: elmondod neki, hogy milyen igényeid vannak...
2011. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Elgurult a gyógyszered kérdező?:D

Hát én még ilyet nem is hallottam komolyan....

Szerintem tanítsátok meg egymást vagy te tanítsd meg neki!

Ez nagyon cudar kérdés már ne haragudjál..

2011. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Úristen, és ez 3 év után jut eszedbe?


Szerintem tudatalatt más problémád van, talán szabadságot keresel, vagy nem tudom. Nem hiszem, hogy 100%-osan boldog vagy a kapcsolatban, de korántsem a nyelves csók az oka.


Eltaláltam?

2011. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Lehet romantikus vagy izgalmasabb/vadabb vagy akármilyen hangulatot teremtve, egy szépen előkészített egész estés/délutános/napos szeánsz keretében (minden csak a fantáziádra van bízva) elmerülni egymásban, és gyakorolni, kommunikálni, hogy mi nem jó, hogy lenne jó. Így izgalmas és élvezhető a dolog, közel kerültök egymáshoz, és együtt oldjátok meg a dolgot.

Fú, most rám törtek a kreatívabbnál kreatívabb ötletek. Te is gondolkozz...

2011. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szopni tud-e?
2011. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!