Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? tovább lent

Mit csináljak? tovább lent

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok.Dolgozom, apámnál élek még 6 hónapja sehol nem voltam csak itthon a hétvégéket is mindig itthon töltöttem.tegnap meg kérdeztem apámat 20 éves létemre,hogy elmehetek-e bulizni.azt mondta nem vagy hogy akkor jöjjek haza este 11-re:O hát mondom basszus. mintha 13 éves lennék. erre akkor sírva kimegyek a boltba venni magamnak valamit,erre kiabál,hogy hova mész mondom boltba,oda sem mehetsz.ez hülye mondom.egyszerűen nem enged el sehova és mindig kérdezi hogy minek viszek magammal táskát-.- már idegesít. mert én így érzem jól magam.. mindenbe bele köt. szerintetek? ti mit csinálnátok?

#apám #nem enged el sehova #léttemre
2012. szept. 9. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy 20 évesen és attól, mert vele laksz engedélyt kellene kérned az "eltávozásra". Azt pedig főleg nem mondhatja meg, hogy mikorra érj haza. Egyszerűen csak mondod, hogy "elmentem" és, hogy "majd jövök".
2012. szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elköltöznék.
2012. szept. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát igen,már volt ilyen hogy mondtam neki hogy elmegyek,de akkor is hova mész egyszerűen már félek..elmenni valahova is.. meg azt mondja mennyek be a szobámba.és gépezzek hát kösz..:S meg hogy hívjam ide a barátnőimet,és ha meg győzik őt hogy elmehessek,akkor majd elmehetek-.- na mondom ja majd egy 20 és lányt.meg akkor is este 11 re jöjjek haza.. már tegnap is ki voltam. 7 hónapja sehova nem mentem mindig itthon segítettem. meg mindig azt akarja hogy ne mennyek dolgozni.elkezdi nekem még nem kel pénzt keresnem-.- hát akkor adjál-.-idegesítő egy személy.meg azt mondja hogy biztos a volt barátommal találkozok..-.-
2012. szept. 9. 10:14
 4/5 szaffi123 ***** válasza:
Hát ez durva:s probálj meg vele leülni és beszélgetni
2012. szept. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szabinának igaza van, mást nem nagyon tehetsz. :-/
2012. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!