Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam le anyámat...

Hogyan állítsam le anyámat hogy szálljon le a páromról?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell, hogy anyámnak soha semmi nem jó!

Ha párom nálunk alszik, meg se pisszen, még wc-re sem megy ki hogy anyámat ne zavarja semmiben, akkor anyám azzal zaklat engem, hogy itt alszik, aludjon otthon, vagy akkor fizessen bele a rezsibe!

Aztán páromnál voltunk, mert nem bírtuk elviselni anyámat. Anyám utána azzal zaklatott, hogy minek alszok ott, mit lehet ott csinálni amit itt nem?? Persze gúnyosan mondta, egyértelmű hogy a szexre gondolt.

Közben a párom anyjának is voltak rossz napjai, és nem úgy beszélt velünk.

Szóval se ott nem jó, se nálunk nem jó.

Mostanra eljutott odáig a kapcsolatunk, hogy jól eltávolodtunk egymástól, az intimitás kb nulla, illetve havi max 1-2 alkalomban kimerül.. :S

Szakítottunk.

Egyébként az elköltözést terveztük, gyűjtöttűnk is rá már 2 éve!

Anyám most azon van kiakadva, hogy mi az hogy szakítottunk? Hát majd ő beszél a barátom fejével, hogy mit képzel, vagy mi baja, miért csinálja ezt. Nagyon nem szeretném páromat hivogatná. És anyámnak semmi köze hozzá hogy mi most együtt vagyunk vagy külön. Egyébként ez egy hosszú kapcsolat volt, és most egyenlőre még azt sem tudom hogy mit tegyek, hogy újra a régi legyen minden a párommal együtt, mert szeretem őt, és külsőleg is 100% az ideálom.

Na mindegy, de anyámnak hogy adjam a tudtára hogy ne hívogassa a páromat?



2012. szept. 10. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ahogy olvasom nekem az jön le hogy anyád miatt mentetek szét részben..Jól gondolom?
2012. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most az a gondod hogy szakítottatok és anyukád azt akarja hogy béküljetek ki?Amúgy most a párod vagy sem?Egyébként meg a legjobb az lenne ha újból össze jöttök akkor szépen elköltözni otthonról!!
2012. szept. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlságosan is hagyod magad. Én már úgy leosztottam volna anyám, mint annak a rendje. Ha meg így állt volna a páromhoz, eleve nem vittem volna hozzánk sosem, nem aludtunk volna nálunk, hogy ne tegyem őt ki ennek, meg nekem se kelljen ezt hallgatni.
2012. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát amikor megkérdezte hogy mi az hogy szakítottatok?! akkor kellett volna válaszolni, hogy "miattad bmeg, mert nem hagytál egy csepp nyugtot sem"...az intim együttlétet nem szabadott volna hagyni hogy havi 1-2re lecsökkenjen, ez nagyon durva. szerintem üljetek le, beszéljétek meg hogy szeretitek-e egymást annyira (gondolom igen), hogy nem hagyjátok hogy az anyukák közétek álljanak. ha már 2 éve arra gyűjtöttetek hogy elköltöztök, akkor meg amúgy sem állhattatok olyan messze tőle...
2012. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is beszélj a pároddal, békülj ki vele, aztán pedig állj a sarkadra és mondd meg anyádnak a véleményedet.


Természetes, hogy élsz szexuális életet, de ehhez neki semmi köze sincsen. Ha nálatok alszik, és vég nélküli szexcsaták vannak, ahhoz sincs köze.


Nagyon keményen mondd meg az anyádnak, hogy eleged van a lehetetlen viselkedéséből, mert amit csinál, annak az a következménye, hogy szétveri a kapcsolatodat (nem csak azt, mindet, ami lesz, azt is), és még te leszel érte a hibás - hiszen ő "mit meg nem tett" érted és még a sréccal is beszélt...


A srácnak pedig nem kell, hogy lábujjhegyen osonkodjon éjjel vagy nappal. Ha ott alszik, akkor ott alszik, mint a te vendéged. A rezsibe pedig akkor illik beszállni, ha hosszútávon ott él. Anyád egy sóher, önző és irigy ember, már megbocsáss.

2012. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nyunyák vagytok,tényleg felesleges nektek egy párkapcsolat,jó anyuci szoknyájánál.Ennyit is ért a hosszú kapcsolatotok.


22/N

2016. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!