Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámnak mindig igaza van, ha...

Anyámnak mindig igaza van, ha nem is rögtön, de idővel ez bebizonyosodik. Azt mondja, menjek vissza az exemhez, mert vele jó életem lenne, jó ember. Hallgassak rá?

Figyelt kérdés
Utálom, hogy mindig igaza van, lehet most is hallgatnom kellene rá.
2012. szept. 10. 21:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Én erre csak azt tudom mondani,h csak a káposzta jó felmelegítve.
2012. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Én már másfél éve vagyok együtt a párommal,közben 3-szor voltunk külön,most meg babát tervezünk. Szerintem gondold át,de ne azért mert anyukád azt mondja. Nem ő fog vele élni,hanem Te!!!
2012. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom.. de nem is csak ő mondja, mindenki ezzel jön, hogy miért nem megyek hozzá vissza. Vagy kérdezgetnek, hogy na, és mi van az exxel stb.
2012. szept. 10. 21:42
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Attól még, hogy jó ember, nem biztos, hogy a kapcsolatotokért tett annyit, hogy jó legyen vele. Te tudod, hogy miért szakítottatok, az már valószínűleg nem fog megváltozni, tehát neked kell alkalmazkodni. Ha neked ez így jó, menj vissza hozzá, kezdjétek újra.
2012. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ő mindent megtett, de valami a jellemében zavart. Úgy éreztem ő maga sem tudja hogy kicsoda is valójában. Elveszettnek tűnt. Viszont a tenyerén hordozott.
2012. szept. 10. 21:47
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Ami akkor zavart zavarni fog eztan is. Se szep se jo talbol nem lehet jollakni. Gondolt at jol. Attol, hogy mindenki azt gondolja neked jo lenne meg nem biztos, hogy az lesz!
2012. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az emberek mindig jobban tudják más életét irányítani, mint a saját magukat! Könnyebb okos tanácsokat osztogatni, mint a saját életünket helyre tenni, vagy meglépni azt, amit másnak ajánlgatunk!


Szerintem oka volt annak, hogy ott hagytad az exed és nem at tartom jó kapcsolatnak, ahol a férfi a tenyerén hordozza a nőt! A jó, nem itt kezdődik!


Lehet, hogy most "elviseled" ezt az embert életed végéig, csak mert mások ezt tanácsoltak, de lehet, ha nem teszed meg, találsz valakit, akin nem hezitálsz és akiről tudod, hogy neked ő az igazi!

2012. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki v esetleg mindenki azt mondja ugorj egy godor sz@rba mert neked az jo lesz... bele ugrasz?
2012. szept. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ebben most nincs igaza,ha már egyszer szakítottatok az már régen rossz
2012. szept. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Érzelmi dolgokban nem érdemes másra hallgatni, csak a szívedre. Tökmindegy, ki mit mond. Ha az exed számodra az igazi, akkor anélkül is egymásra találtok újra, hogy anyukád ráderőltetné a véleményét. Ha nem, akkor meg valaki más lesz az. Egyszerű.
2012. szept. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!