Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan veszed észre, ha méhen...

Hogyan veszed észre, ha méhen kívül van a baba? Mennyi idősen lehet ezt érzékelni leghamarabb, ha mondjuk nem megy az ember rögtön orvoshoz a pozitív teszt után?

Figyelt kérdés
Elnézést a tájékozatlanságért.
2012. ápr. 12. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem pozi teszt után kezdtem vérezni és fájt nagyon a hasam.6 hetes voltam amikor megmutottek és kivették a petevezetom:(
2012. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnálom :( és köszönöm a választ
2012. ápr. 12. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
szívesen válaszolok és remélem te nemvagy ilyen helyzetben!!!
2012. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
valójában még az sem biztos, h terhes vagyok, mostanság fogok majd tesztelni, csak betegesen rettegek a méhen kívülitől
2012. ápr. 12. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
ne aggodj biztos minden okés lessz!!!nekem az a 2. terhességem volt és mindig akadtak gondjaim meg sok megfázás stb.azért tortén meg.neked biztos nem lessz méhen kívul nyugika:)
2012. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bocsi az offért. Utolsó válaszoló, hogy érted, hogy sok gondod volt és sokat voltál megfázva.

Azért érdekelne, mert én az elmúlt pár (3-4) ciklusban mindig úgy jártam, hogy peteérés után pár nappal mindig sikerült megfáznom, ami kitartott a menzimig. Most el kezdtem aggódni. Kérlek írj.

2012. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!