Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem zavar téged az, ha a...

Nem zavar téged az, ha a kedvesed ellenkező nemű ölelgeti? (előtted és kép is készül róla)

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar és rossz érzés látni, hogy más lányok ölelgetik a barátom, amikor köszönnek neki, amikor mond valamit, ami számukra vicces vagy aranyos, vagy ha buli van, totál a nyakába ugranak. Persze a barátom nem kaparja le őket magukról. Jóban vannak, azt gondolom talán túl jóban. És persze kép készül ezekről az összebújásokról, és megy fel facebookra, természetesen bejelölik rajta Őt is. Nem egyszer kérdezték tőlem a barátnőim, hogy ezt mégis hogy viselem el... nagyon rosszul esik. Mondtam már neki, hogy ez engem bánt, azt mondta gúnyosan: "akkor megmondom nekik, hogy miattad hozzám se érhetnek, sőt megszakítom velük a kapcsolatot is" Tehát neki állt feljebb...

Amikor 10 mp-nél hosszabban néz engem egy srác, már oda akar menni hozzá a barátom... Akkor én ne legyek féltékeny?

23L


2012. szept. 11. 14:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
DE te nmost azonnal legyél féltékeny mert mi azt mondjuk!!!:D
2012. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Vannak érintésorientált emberek - én is ilyen vagyok - akik bárkit megérintenek, megölelnek, akit kicsit is kedvelnek. Ez az égvilágon semmit nem jelent, nem kell belőle messzemenő következtetéseket levonni.
2012. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Tipikusan az a jellem a barátod, hogy ő a férfi, az atyaúristen, neki mindent lehet, neked semmit, szóval a tulajdona vagy, és nyelj. Ennyi.
2012. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Vagy megszoksz vagy megszöksz.

34/N

2012. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt jó megjegyezni hogy a hűséges férfi az csak fél siker, sose fog ledobni magáról egy csajt se pláne ha jól néznek ki

Lehetsz határozottabb és a következő eset után, ha hazaértek vágd hozzá hogy jobb ha befejezi a bájolgást a nőkkel, vagy hagyd ott, és utána húzhatja mind a 10 ujjára őket

Meg mondhatod neki azt is hogy tűrje el mikor téged néz egy srác


Ha tényleg zavar ideje tenni valamit, mert így valaki elcsíbatja előled ha látja nagyon nem foglalkoztat a dolog

20/F

2012. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Én nő vagyok, de igen-igen rossz néven venném, ha a barátom nehezményezné, hogy a közeli barátaimmal ölelgetjük egymást - mert attól, hogy vele vagyok, még a barátaimmal is ugyanúgy jóban vagyok, és így alakult ki, hogy megöleljük egymást. Én ebben nem látok semmi rosszat!
2012. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%

Én nem tűrném (nem is tűrtem soha)

Párom nem ilyen,én se,közelebbi ismerőssel 2 puszi arcra és ennyi,ha fiú,ha lány.


Hisztis libának is ki lehet nevezni,de én az első ilyen után óriási patáliát rendeztem egy expasinál,másodszorra pedig kitettem a szűrét.

2012. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én buta, naiv kislány voltam, és engem az ilyesmi sosem zavart. Mindig volt egy nő, aki ölelgette az exemet (akkor még barátom), és feltűnően csimpaszkodott rajta. Mindig csak mosolyogtam az egészen. Aztán megtudtam, hogy a barátom vele csal. Na hát, rögtön más színben láttam a világot!


Egyébként még ma sem zavarna. Valahogy úgy vagyok vele, hogy ha megnyeri, hát vigye. Nem fogok egy pasiért sem harcba szállni bármiféle nőcskével. Attól többre tartom magam.


24/n

2012. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

En is kiakadnek. Nalam nagyon fontos dolog az oleles, az osszebujas, nagyon intim dolognak tartom. A baratnoimet sem olelgetem soha, pedig lany vagyok. Apukamat, anyukamat, a hugomat, kisebb unokatesokat, es a paromat olelgetem csak, tehat olyanokat, akik igazan fontos szerepet toltenek be az eletemben.

Szoval en nem viselnem el a paromtol. A puszi meg oke, az oleles mar nem. 18L

2012. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, ha nem túl nyilvánvalóan és nyomulósan csinálják. Bár mindenki más. Ebben az esetben viszont inkább az a gáz, hogy:

1) nem is gondol bele abba, hogy ez neked hogyan esik, és egy pici kompromisszumképesség sincs benne

2) ez oda-vissza nem működik... ajánlom, hogy te is állj a sarkadra, beszélgess, nevetgélj a fiú haverjaiddal, aztán amikor a kedves párod már féltékenykedik, akkor lehet szépen azt mondani, hogyha ő sem áll le a csajok ölelgetésével, akkor neked miért kellene úgy élned, mint egy apáca, aki más férfira rá sem nézhet meg nem érezheti jól magát senkivel. Ha még ekkor sem jön rá, hogy eléggé kettős a mérce nála, meg jön azzal, hogy ő a férfi, neki szabad, akkor sztem nem éri meg a lelki vívódásokat, és inkább keress vki mást.

2012. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!