Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sokat bántottam mostaná...

Nagyon sokat bántottam mostanában a párom, hogyan kedveskedjek neki, hogy tegyem jóvá?

Figyelt kérdés

Sok volt a feszültség amit rajta vezettem le, egyáltalán nem érdemli ezt, de nem tudom hogy kárpótoljam...

tippek, tanácsok?


2012. szept. 11. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A párod férfi vagy nő? Ez nem derült ki.
2012. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ő a férfi.
2012. szept. 11. 15:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem első körben mondd meg neki, hogy nagyon sajnálod, hogy mostanában rajta töltötted ki a mérgedet és hogy türelmetlen voltál, stb.

Főzd meg neki a kedvenc ételét vacsorára, masszírozd meg, aztán jöhet egy felejthetetlen éjszaka. Szerintem ettől biztos elszáll a haragja, ha volt egyáltalán.

2012. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor mindig áthívom vacsorázni, felveszek valami csini ruhát, főzök valami finomat, kibontunk egy pohár bort, és persze vidám vagyok és kedves :D Mindig bejön!
2012. szept. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bujjal hozza sokat, tegyel a kedvere. Nekem is borzaszto lelkiismeretfurdalasom szokott lennu hasonlo helyzetben, en szoktam venni neki valami aprosagot, amitol kicsit megnyugszom:)
2012. szept. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Hát kérj tőle bocsánatot, és ne bántsd ezentúl. Mért teszel olyat, amit később megbánsz? Annak meg mi az értelme?
2012. szept. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Hable, mert szerinted mindenki minden pillanatban képes úgy tenni?
2012. szept. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem minden pillanatban, de ha hülyeséget csinálok, akkor bocsánatot szoktam kérni, és törekszem arra, ha ne legyek túl hülye, legalábbis a párom szemében. Mert ugye vala vagyok őt szeretem, hát tulajdonképpen pont őt nem kéne bántani. Mindenki mást lehet.
2012. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
vala > vele
2012. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem egy vacsorával és kis összebújással ezt nem tudod megoldani főleg ha utána megy minden előröl. Hosszú távú tervekben gondolkodj. Minden nap kedveskedj neki.

És a legjobban úgy teheted jóvá ha legközelebb ugyanilyen lesz a szitu akkor nem rajta vezeted le.Bár mondjuk az már eleve jó ha rájöttél milyen voltál.

2012. szept. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!