Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom mostanában elkanászodott...

Párom mostanában elkanászodott, azt mondja küldjem el, hogy megtanuljon értékelni. Hogyan oldhatnám meg ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Én nem akarom,hogy elmenjen,mert eleve alapból. Együtt élünk 5 éve és Vele akarom leélni az Életem,elvileg ez visszafelé is így van.De mostanában meg van őrülve(->hogy az Ő szavaival éljek),szabadságra vágyik és megy is állandó jelleggel,újra összejár a régi rossz bandájával...Azt mondja szabadulni akar ettől az egésztől,mert utálja Magát amiatt,hogy ennyire nem törődik Velem és hogy nem érti mi van Vele,de most erre van szüksége és bár nagyon szeret,Rám nincs.Viszont látja és érzi,hogy Én ebbe tönkre megyek,ezért mondogatja ezt,hogy küldjem el,mert nem akarja azt,hogy Én szenvedjek mellette és úgy akar visszajönni,hogy újra értékelni tudjon.

Remélem érthető,amiket leírtam,de írok még,ha valami nem világos.

Én olyan megoldást szeretnék találni,amiben nincs benne a szétköltözés.Vannak alternatíváim,de előbb kíváncsi vagyok,Ti hogy, illetve mivel próbálkoznátok!?

Köszönöm szépen!


2012. aug. 21. 11:57
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem közöld vele, hogy ha egyszer elküldöd, akkor nincs visszaút, mert ne szórakozzon már ilyenekkel. Nem tudja komolyan venni az életet? akkor éljen együtt a haverjaival aztán csá. A Te türelmed is véges.


OFF: Mi a szr ez az új bromság, hogy nagy kezdöbetüvel írod az Èn Vele Magát, Rám szavakat? :/ Gáz szokj le róla.

2012. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kamuzik. Ha menni akar, akkor menjen, lehet, hogy valóban jót tenne neki - de neked mindenképpen.

A névmásokat meg tényleg ne írd nagybetűvel, szörnyű.

2012. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

A párod "szomszéd kertje mindig zöldebb" szindrómában szenved. Úgy érzi, hiányoznak a hódítások, a régi élete.

Ha elengeded két dolog történhet, megpróbál visszatérni a régi életébe, de rájön, hogy az az idő elmúlt, így sincsenek hódítások és eszébe jut, miért is kezdett kapcsolatot és visszamegy hozzád. A másik lehetőség, hogy becsúszik egy-két hódítás, ami vagy sikerül, vagy nem és vagy vele marad, vagy visszamegy hozzád.


Te ismered, te tudod, mi a valószínűbb.


Vagy nem engeded el és lenyugszik benne ez az érzés, vagy a hátad mögött csal meg.


Ha nem akarsz szétköltözni, engedd vissza a haverok közé, de szerintem a legjobb tényleg, ha elengeded. Ha szeret visszajön, ha nem akkor úgyis elment volna, csak később.

2012. aug. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Kérlek ne a berögzült írásformámmal foglalkozzatok!:) Köszönöm.

A válaszokat meg méginkább!Igaz,írtam,hogy nem a szétköltözős megoldásokat várom,mert az már adott és nem szeretném...semmiképp.Köszi!

2012. aug. 21. 12:08
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,de a férjed tök hülye.Épeszű ember nem mond ilyeneket.Biztos,hogy van valami a háttérben.
2012. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
Érdekes filozófia. Volt egy ismerősöm, aki ugyanezt hangoztatta. Felment Pestre egy évre dolgozni és csak "úgy", a felesége meg összeállt egy orvossal. Visszajött, de a házasságuk továbbra sem volt harmónikus. Végül a férfi halálta itta magát és hitvesét özveggyé tette. Másképp már nem tudott szabadulni a házasságból. Tanmese a közelmúltból.
2012. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

3-as Én azt mondtam döntsön Ő,ha akar menjen,de ne azért,mert azt mondtam,mivel Én nem akarom.Ez érthető?:)

Elvileg a nőügy kizárva,nem is kívánja a szexet és azt mondja nem kell Neki senki más,mint ahogy eddig sem kellett,csak a rossz haverok és a csavargás.

2012. aug. 21. 12:13
 8/45 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, miért ezek a sirámok. Nem akarsz ezt, nem akarsz azt, akkor amit főztél edd is meg.
2012. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

5-ös jól látod!:) Az a valami a háttérben az a rossz,amit a haverokkal csinál.Újra beleesett abba a szar világba,amiben régebben volt és próbálna attól szabadulni,csak már kellőképpen megőrjítette a dolog.Így érthető?

Köszi Mindenkinek!

2012. aug. 21. 12:15
 10/45 A kérdező kommentje:
Próbálom megenni kedves 8-as épp azt csinálom.Megoldást keresek a jelenlegi helyzetre.Mi ez,ha nem "megevés"?
2012. aug. 21. 12:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!