Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyenkor mit...

Szerintetek ilyenkor mit lehet tenni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a húgom láttam a nagynénéket egy másik pasival, szóval csalja az élettársát. és hááát a nagynénénként megmondta neki h nem mondhatja el senkinek, így csak mi tudunk erről. Nem mellékes, hogy az illető akivel van, megzsarolta a húgom barátját, hogy ha elmerik mondani akkor nem lesz jó vége a dolognak. Szerintetek mi legyen? Az sem mellékes, hogy a nagynénémnek és a nagybátyámnak van egy közös gyereke, aki még elég kicsi.

2012. szept. 12. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
mivan?
2012. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem a ti dolgotok.
2012. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a húgom és a barátja rajta kapta a nagynénénket, hogy csalja az élettársát. az a pasi akivel megcsalja az élettársát megfenyegette a húgom barátját ,hogy ha elmondják ezt valakinek akkor nagy bajban lesznek. és mit tudnánk csinálni szerintetek arra lennék kíváncsi hogy ti hogyan reagálnátok le egy ilyen helyzetet...
2012. szept. 12. 22:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szüleiteknek nem ártana beszámolni róla, ez azért mégiscsak zsarolás...
2012. szept. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, szülőknek elmondanám én is.
2012. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Jó bonyolult szroti,elvesztem ebben a költői megfogalmazásban.Szerintem ne szóljatok bele,az ő dolguk.
2012. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
A nagynéni valoszinüleg tisztában van a teteivel,ne szolj bele enyi,nem rátok tartozik.
2012. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!