Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki nagyon jóban van az...

Van aki nagyon jóban van az anyukájával?

Figyelt kérdés
Mit osztatok meg egymással, mit csináltok közösen, mikor érezted azt hogy számíthatsz rá, és senki más nem segíthet csak ő?
2012. szept. 13. 14:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor bármiben számíthatok rá és ő is rám, pedig már elköltöztem. Szerintem fordítva tedd fel a kérdést, mert az a természetes állapot, hogy az édesanyjával mindenkinek jó a kapcsolata.
2012. szept. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagyok.

Legjobb barátnőm,és néha úgy érzem túlságosan szeretem.

heti 1x szoktunk talizni ilyenkor vásárolgatunk,nála vagyunk,és mindent kibeszélünk. Ő az az ember akire bármikor bármilyen körülmények között számíthatok,rettegek tőle hogy valamikor elveszítem..

Sokszor ha ebbe belegondolok teljesen rosszul vagyok,és elsírom magam,nem tudom nélküle elképzelni az életem.

Pl ő segített albérletbe költöznöm,munkát találnom,mindenbe támogat a döntéseimben,ha valami hülyeséget csinálnék előre leállít, és mindent megbeszélhetek vele,nincsenek előtte titkaim.

Annyival összefoglalom,hogy szerintem túlságosan szeretem..:))

2012. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes a kapcsolatunk.Mindig hivhatom,ha kell azonnal jön és mindent megtudok vele beszélni.Ha problémám van őt hivom először.Vásárolni szeretünk együtt.

Jól tetted fel a kérdést,mert sokan vannak akik rosszban vannak az anyukájukkal,csak a közvetlen környezetemben tudok vagy 5 családról.

2012. szept. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem az édesanyámat. Minidg mindenben számíthatok rá. Nem tudom elképzelni az életem nélküle.
2012. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló jól megfogalmaztad én is rettegek hogy elveszitem :(

Már a gondolatától kiakadok.

2012. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

5-ös..ma pont ezt álmodtam hogy meghalt,szóval eléggé idevág:/ Ilyen még soha nem volt velem,felkeltem,felültem és folytak le a könnyeim,majd 1 órán át sírtam,nem bírtam abbahagyni. Iderendeltem anyumat hogy láthassam őt,nagyon nagyon valóságos álom volt.

Most is nagyon rossz kedvem van...

Ezt nem tudom hogy lehet kiheverni,ha valakinek ilyen szoros a kapcsolata az anyjával,nem tudom hogy lehet feldolgozni.

2012. szept. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én sajnos távol lakom anyukámtól, de a mindennapos telefon az alapvető nálunk. És mindig van beszélgetni való. Nagyon jó anya, odafigyel rám, még akkor is tudja hogy mi van velem, amikor nem is lát, mintha egy láthatatlan szál kötne minket össze. sok mindenben tanácsot ad, főleg egészségileg, mert ápolónő.

Egyik éjjel arra riadtam fel, hogy kalapál a szívem és majd kiugrik a mellkasomból. Kiderült reggel, hogy anyu ugyanabban az időpontban lett éjjel rosszul a szívével a munkahelyén, és én azt éreztem meg.

2012. szept. 13. 14:35
 8/19 anonim ***** válasza:

Én anyuka vagyok és 17 éves a lányom.Már kiskora óta nagyon jóban vagyunk, bármit elmondhat nekem, és én is partner vagyok minden bolondságban :-)

Úgy érzem megadom neki a maximumot, és ezt ő is sokszor jelzi nekem.

2012. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Már azt hittem anyafüggő vagyok. De jó hogy más is így van. nagyon jó a kapcsolatunk pedig én is elköltöztem, de szerencsére szemben lakunk a szülői házzal. Nem is merek bele gondolni hogy mi lesz ha nem lesz.Ha bármi bánt ő az aki megtud nyugtatni, segít kitalálni a legjobb megoldást.
2012. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Venuss válasza:
100%
:-( mindenben számithattam rá.. ès ö is ènrám.. az èletemet adnám ha mèg egyszer átölelhetnèm.. kèt ève ment el.. beteg volt.. az èjszaka mikor meghalt álmodtam, csak annyit mondott álmomban: - mostmár jobban vagyok.. ez után felèbredtem 3.30h volt. Reggel meg jött a telefon a kórházból h sajnálattal közlik h anyukám èjjel 3.45h kor elhunyt.. most is folynak a könnyeim... :-( 26/L
2012. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!