Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-20 éves fiúk! Ti mennyire...

18-20 éves fiúk! Ti mennyire vagytok jóban szüleitekkel, milyen szinten beszélitek meg a dolgokat velük?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az érdekelne, hogy ti mennyire vagytok jóban a szüleitekkel? Mennyit beszéltek a magánéletetekről nekik? Gondolok itt például arra, hogy elmondjátok-e nekik, hogy tetszik xy csaj, vagy ha visztek haza barátnőt bemutatjátok-e nekik, mikor vesztettétek el a szüzességteket, elmentetek prostihoz:D, vagy tudom is én mit.

Légyszi értelmes válaszokat, előre is köszönöm!


2012. aug. 19. 21:15
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Rossz viszonyban és semmit! Ha elmegyek valahová max arról tudnak.

2012. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon jóban vagyok velük.De nem beszélek meg velük semmit mivel én a problémáimat megtartom magamnak,max ha nagy a gond és segítség kell.Magánéletem meg rám tartozik.Barátnőimet nem szoktam bemutatni,csak ha ő is akarja.
2012. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Viszonylag jóban, de csak pár dolgot mesélek.

Barátnőmet ismeri, tökre szeretik egymást, jól megvannak, de részletekbe nem megyünk bele semmiféle témában.

2012. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Napi gondokról szoktunk csak beszélni. Magánéleti dolgokba nem szoktunk bele menni. Barátnőm ha volt azt ismerték jobban voltak vele. Általában tudják hol vagyok, de nem mindig szoktam be jelenteni, hogy én most ide vagy oda megyek és eddig meg eddig leszek, de ha több napra megyek el itthonról azt jelzem nekik. És ez így jól is van szerintem.
2012. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!