Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb?...

Szerintetek melyik a jobb? (Édesapával kapcsolatos kérdés, többi lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a rosszabb?Az ,ha egy gyerek nem ismerte egyáltalán az édesapját, vagy az ha ismerte ,de az apja egy szörnyű ember és gyülöli a gyerek.Tudom buta kérdés de kíváncsi vagyok,hogy inkább ne ismerje mint hogy ismerje de csupa rossz emléke legyen róla?Szerintetek?

2012. szept. 13. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem jobb ha nem ismerte..kevesebb csalódás,de megvan az esélye hogy meg akarja keresni és ha rossz ember szintén csalódás.

De ha egész életét egy szörnyű ember mellett kell leélnie terrorban az a legrosszabb.

Kettő közt az a "legjobb" ha lehet így fogalmazni,ha tudja mondjuk hogy van valahol egy apja aki elhagyta őket,egy részeg disznó és nem kíváncsi rá. Ez a jobbik eset mert nem fog kutatni a gyerek,és nem éri csalódás. De mondom mindkét eset szörnyű,jó jelzővel nehéz illetni.

2012. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám egy igazi idióta volt. Mondhatnám, hogy sajnálom hogy ismertem, de valójában azt sajnálom, hogy mellette kellett felnőnöm, felnőnünk a testvéreimmel. Az hogy valaki ismerje az apját, vagyis tudja hogy ki ő, szerintem fontos, különben ott marad benne örökre a kíváncsiság. Ezt azért írom, mert van egy barátnőm aki nem látta soha az apját, az anyja nem is hajlandó beszélni róla, és még most is 25 évesen is mondogatja, hogy milyen rossz, hogy nincs apja. Hiába mondom neki, hogy valószínűleg nem veszített vele, hisz ismerte az enyémet, de mégis ott van benne valami gyermeki ábránd. Bár ez lehet személyiségfüggő is. Szóval szerintem jobb ha tudja, hogy ki az apja, legalább akkor ha nagyobb. Attól nem kell vele kapcsolatban lennie, és ha a pasi hülye a gyerek is látni fogja, hogy jobban járt apa nélkül.
2012. szept. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!