Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki helyett mindig...

Ha valaki helyett mindig döntöttek (szülök, pasi, barátok) és most itt áll a semmi közepén mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
nem szép ,nem okos,és nem vagyonos. Mit kezdhetne magával egy 30as átlagos adottságú nő érettségivel?kis megtakarítása van. (családi helyzete megváltozott de mindig volt aki eltartotta,nincs sok önbizalma )
2012. szept. 13. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor most eldöntheti végre egyedül hogy mit szeretne... na ez egyáltalán nem könnyű...sokkal könnyebb mások után menni.

Annyi mindet lehet csinálni ! Pl keres egy másik férfit és gyerekeket szül vagy megmássza a Himaláját vagy ... és így tovább.

2012. szept. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha sem szép,sem okos, egyedülálló,önbizalomhiányos nő lennék egy mezei érettségivel,megpróbálnék olyan férfit találni,aki ezekben a szöges ellentétem.
2012. szept. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd, én ugyanígy voltam 18 évesen, megtakarítás nélkül (ami mostanra összejött). Messze voltam otthonról, senkit nem ismertem, és kellett egy év, mire magamra találtam. Elcsesztem egy évet az egyetemből, és most meggebedhetek, ha időben be akarom fejezni, és fizetés nélkül megúszni a mesterképzést.

A társaságban a Carpe Diem szellemét követtem, míg a tanulásban, munkában, lakással kapcsolatös döntésekben a tudatos tervezés híve vagyok. Ez utóbbi oldalam a társaságból kevesen ismerik, taán nem is feltételezik rólam, mégis így van, ezért nem omlottam még össze amellett, amit vállaltam minden téren. A tervezés mellett viszont jelen van egyfajta spontanitás, hiszen az alkalmazkodó készségre nagy szükségem van, és éppen emiatt mindig több alternatíva készül el egy tervből :)

Azt mondom, add meg mindennek az idejét: idő kell, mire megtalálod az utat, amin érvényesülni tudsz. Idővel majd megjön az önbizalom is ;)

2012. szept. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De ahogy látom,most is inkább mástól várja az iránymutatást..
2012. szept. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen . Igaza van aki azt irta mástól várom ,és azért köszönöm az ötleteket .Kell most egy kis biztatás.nagyon félek .igy is ebben a burokban sok rosszindulatnak manipulációnak voltam kitéve..és olyanokban is bíztam akiben nem kelett volna. Ezért félek leginkább h rossz lesz az értékitéltem .hogy nem tudom felmérni a helyzeteket és az embereket. A főiskolára jártam ,de se agyam se türelmem nem volt sajnos. és 30évesen feleszmélni ..h minden csak a látszatot szolgálta elég kellemetlen . :(
2012. szept. 13. 23:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első döntéseket meghozni a legnehezebb. Keress magadnak új párt vagy állj a sarkadra. Dolgozol valahol? El tudod tartani magad? Vagy mennyire rossz a helyzet?
2012. szept. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hány èves vagy? És első, ne mond hogy nem vagy szèp okos stb mert biztos nincs igy, mindenki szép a maga módján és mindenki tud valami olyat amitøl rendkívűli! Kûlönben küldenél magadról egy fotót nekem?



Nø vagyok

2012. szept. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!