Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám a páromnak nem engedi...

Anyám a páromnak nem engedi hogy tegezze, de a testvérem leendő anyósának igen! Hogyan tudnám elérni hogy ez a férjemet ne feszélyezze?

Figyelt kérdés

Az van hogy a párom csak 2évvel fiatalabb mint az öcsém leendő anyósa. Köztem és a nő között 4év van.

A párom már az első perctől magázza anyámat,aki ilyen szempontból elég vaskalapos!:(

Nagyon kellemetlen a férjemnek,főleg mikor az anyós jelölt is ott van hogy a párom csókolomoz,a másik sziázza anyámat.



2012. szept. 14. 13:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem meg nem kéne ezen görcsölni. Idősebbet nem tegezünk addig míg meg nem engedi. Ennyi. Ezen nem is kéne nyafogni. Én pl tegezem párom szüleit ő meg magázza az enyémeket és nem zavarja. Gondolom öcséd jövendőbeli anyósának azért engedi mert ő a nászasszonya (tehát egy szinten van vele) a párod meg mégiscsak a veje.
2012. szept. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért csinálja ezt Anyukád, mert ugya atesód leendő anyósával ugyanaz a "státuszuk", a párod meg a gyereke párja.


Ha ő nem hajlandó engedni, akkor sajnos ez van.


Azt meg nem Te fogod elérni, hogy ez ne feszélyezze a férjed, hanem neki kéne feldolgozni, hogy ez van, nem tegeződhet az anyósával. Szerintem lehetne ennél rosszabb is a helyzet.

2012. szept. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Én anyósomat tegezem apósomat magázom. Párom az apukám tegezi, anyukámat magázza. Engem nem érdekel, Ő dolguk!

Párom 22/F, Én 24/N

2012. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen de látom hogy ez mennyire kellemetlen a férjemnek! Otthon mondta is nekem. Tudom hogy én semmit nem tudok tenni,meg sem említem anyukámnak!

Az anyós/após jelölt pedig először kérdezés nélkül letegezte anyut,aki nem nézte jó szemmel,de nem szólt! Tudom mert ott voltunk.


Mindegy köszi a válaszokat!:)

2012. szept. 14. 13:23
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Boldog ember lehet a párod h ilyneken van ideje meg ereje problémázni. Nem tom mit kell ezen görcsölni. Am meg tegezze le simán ő is és annyi
2012. szept. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád nem korosztály, hanem családon belüli státusz szerint nézi a dolgokat, ennyi a nyitja. Ha a párod volna idősebb pár évvel az öcséd leendő anyósánál, akkor is így lenne.

Ha ezt megérti a férjed, akkor talán nem is fogja feszélyezni.

2012. szept. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
84%

A 13:24-nek üzenem hogy illetlenség valakit letegezni ha nem kapsz rá engedélyt. De fiatal vagy gondolom te már beleszülettél a nagy tegeződésbe.

A kérdésre a válaszom ha édesanyád nem engedi hogy tegezze ez van butaság ezen rágódni.

Nálunk az apósom kifejezetten megkért hogy tegezzem anyósom pedig nem szólt hogy tegezzem.

Gondolj bele anyósomnak köszönök hogy csókolom apósomnak meg szia???? Ezért inkább apósomat is magázom.

De soha nem görcsöltem ezen.

A barátnőm pedig majdnem egyidős anyummal (csak 12 év van köztük) olyan furcsa mikor csókolom -ot köszön neki.

De nem foglalkozom vele.

2012. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%

"Az anyós/após jelölt pedig először kérdezés nélkül letegezte anyut,"

Amit írtam azt ezért írtam. Am az egyes is én vagyok és ha azt elolvasod rájössz h tudom h mit illik. Jah meg ebből a mondatnól az is lejön h bár én vagyok "fiatal", de engem jobban megneveltek a szüleim mint a kérdező öccsének anyús/apósjelöltjét.

Jah meg még annyit h ebbe nem beleszületik az ember hanem vagy megnevelik a szülei vagy nem

2012. szept. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

13:37, szerintem ha valaki (idősebb) kifejezetten megkér, hogy tegezzem, ugyanolyan illetlenség lenne tovább magázni.

Egészen addig a pillanatig, amíg nem kér erre, természetesen magázni illik.

2012. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
9. Ebben igazad van. Ha kifejezetten megkér h tegezd az nem véletlen van és biztos rosszul esik neki ha nem teszed meg
2012. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!