Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne fateromat...

Hogyan lehetne fateromat lebeszélni arról, hogy regisztráljon Facebook-ra?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy függő legyen és leégesse magát. Mert egyébként tök jó fej, de a fácse tönkreteszi az emberi kapcsolatokat...
2012. szept. 14. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Te most olyan dolgot kérdeztél ami olyan mintha leakarnád beszélni a szexfilmekről.

Hadd próbálja ki ha megunja úgyis felhagy vele, amúgy lehet ám ott közepes nőket bolondítani ;)

20/F

2012. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez butaság. Egy felnőtt tudja mit csinál, apukád biztos nem lesz függő! Én már nagymama korban vagyok, de fent vagyok az fb-n, ott tartom egy csomó távolabbi munkatársammal, ismerőssel baráttal a kapcsolatot. A két nagyfiam is bejelölt, és még senki nem égetett le senkit!
2012. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne lebeszélni.. Az ő döntése. És miért égetné le magát?
2012. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért az apád biztosan érettebb, mint azok a kis tizenévesek, akik éjjel-nappal facebookon lógnak. Dehogy teszi tönkre az emberi kapcsolatokat! Mindent lehet ésszel, megfelelő mértékben és megfelelő beállításokkal használni. Az én szüleim már 60 körül járnak, mindketten fenn vannak facebookon is, meg google+on is. Édesanyám olyan boldog volt, amikor megtalálta a régi középiskolás barátnőit, azóta leveleznek! Egyébként még nagyapám is regisztrált (ő 80 múlt, de ő nemnagyon használja, nincsenek ismerősei sem fönn, csak kíváncsi volt).

Leégetni senkinek nem kell magát facebookon, és lehet úgy használni, hogy az emberi kapcsolatoknak jót tegyen, ne rosszat, nem magadból kell kiindulni. Egy felnőtt teljesen máshogy és másra használja, mint te!

2012. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Már miért égetné le magát?

Én 44 éves nő vagyok, és nagyon szeretem a F.-ot.megtaláltam rajta a régi osztálytársaimat,ismerőseimet.Ingyen tudok kommunikálni velük.Képeket láthatok róluk,és én is teszek fel magamról.Közösségi oldal, erre találták ki...

de természetesen nem posztolok ki minden hülyeséget, játékfelkéréseket nem küldök, nem írok hülye kommenteket.

A faterod nagyfiú,és el tudja dönteni,mit akar...

2012. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, apád felnőtt, független ember. Semmi közöd a magánéletéhez! Azt csinál, amit akar! Tartsd tiszteletben!
2012. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát az én apám heti 1-2-szer látogatja meg kb 5 percre, többre nem igen és általában csak megnézi mi van és ki is lép. Anyám meg amikor regisztrált, másnap már el is felejtette a jelszavát, úgyhogy ő sem használja (neki amúgy sincsen net otthon).

Engem nem zavar ha fenn vannak és nem függők, én is csak unalomból nyomom, mert értelmét nem sokat látom, csak levelezni jó rajta - mert mindenkit csak ott lehet már megtalálni... Ha iwiw-re írok, azt kb 3 hét alatt veszik észre.

2012. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig a facebook a gyerekeknek való.
2012. szept. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!