Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a soha nem...

Mit tegyek, ha a soha nem látott unokatesóm egyszer csak ír nekem fb-on először aranyosnak tűnik, de aztán kiderül, hogy sík hülye, és úgy viselkedik, mint egy 12 éves?

Figyelt kérdés
állapotomhoz szól hozzá teljesen értelmetlenül, kérdezem van -e fiúja erre kiderül hogy valami énekesbe van belezúgva és egész nap róla oszt meg képeket stb stb 17 éves létére olyan mint egy 11-12 éves aki a hannah montananál tart.. mit csináljak vele? már nem bírom a hülyeségeit. 2 hónappal fiatalabb nálam, még soha nem láttam őt, mert külföldön él., bár tudtam a létezéséről..

2012. aug. 25. 00:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát semmit, tiltsd le. Vagy mondd meg neki, hogy hagyjon békén.

Esetleg amikor ír, írd meg neki, hogy nem érsz rá. Egy idő után talán békénhagy.

2012. aug. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg töröld az ismerőseid közül,ha nem olyan szoros a kötelék.

Vagy helyezd át egy másik ismerős csoportba,aminél ezt ritkábban látod.

2012. aug. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le és kész. Semmi közöd a baromságaihoz. Soha nem találkoztatok és egy darabig még így is fog maradni.
2012. aug. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igazából nem szeretnék vele bunkó lenni mert ő nagyon szeretne velem találkozni de olyan gyerek ... meg szinte napi kapcsolatba van a másik unokatesómékkal akikkel én is jóban vagyok meg minden meg a mamámmal is szokott beszélni.. szóval nem lenne szép húzás..
2012. aug. 25. 01:20
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rakd át másik ismerős csoportba.Második hozzászóló voltam ismét.
2012. aug. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"igazából nem szeretnék vele bunkó lenni mert ő nagyon szeretne velem találkozni..."


Már csak az a kérdés, hogy mit szeretnél TE, illetve hogy miért akarsz te egy vadidegennek megfelelni mindenáron? Sose láttad, semmi közötök egymáshoz, ha meg még idegesít is, akkor nem feltétlen kell erőltetni az ismerkedést.

2012. aug. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Már csak az a kérdés, te mennyire lehetsz gyerekes! :P
2012. aug. 25. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Kétségtelen,hogy nehéz az ilyen kapcsolat. Ennek ellenére ne pattintsd le...mégiscsak rokonod...sosem lehet tudni...lehet, hogy egyszer jól jön ez a rokoni szál...arra vigyázz, ne vigyen bele valami hülyeségbe...és pénzt ne adj kölcsön...türelem, egyszer csak felnő..esetleg ritkítsd a beszélgetéseket...de, ne építsd le...ilyen. A lényeg, hogy Te okosabb vagy!
2012. aug. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

IRatkozz le híreiről

Tiltsd le chatről, akkor talán nemí r, mert azt hiszi elfoglalt, vagy, és kérd meg közös uncsit, hogy a erre rákérdez, nem vagy fent.

Tiltsd le őt is a te híreidről, így nem látja, hogy ott vagy, nem tud hozzászólni

2012. aug. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A megosztásait kapcsold ki, (leiratkozás X.Y. állapotfrissítéseiről) arról ő nem fog tudni.
2012. aug. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!