Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom hátam mögött azt...

Anyósom hátam mögött azt mondta a fiának, hogy minek nekem palacsinta sütő amennyit én palacsintát sütök? Most erre mit szóljak?

Figyelt kérdés

Van ez a tescós pont. vettünk egy tetős tefalt, de most megint kigyűlt a pont, és venni akarok palacsintasütőt!Erre anyósom mikor én nem voltam ott és a fia elment hozá,akkor pont a pontjait nézte mikor a fia mondta hogy mi most palacsinta sütőt akarunk venni.Ő meg erre, minek neki palacsinta sütő amennyit ő palacsintát süt megtudja csinálni a tetősben is.

Na mikor a férjem elmondta.De honnan tudja egyáltalán hogy én mennyit sütök palacsintát???Mert havi 1 szer megyünk el,általában 2-en és nem kérdezi mit főztem ,pedig gondolja hogy főzök mert itthon vagyok gyeden.


Persze neki van külön palacsinta sütője.Mert ő annyit süt palacsintát.Na mások azt mondják ne hagyjam magam piszkáljam én is.De akkor mikor lesz ennek vége ha én is piszkálom??????Nem sűrűn megyünk hozzá, és úgy gondolom a férjem miatt ezt le kell nyeljem.Amúgy nem vagyunk túlzottan jóba, mikor először adott egy "házat"Persze amit csak szóban,mert sokat vitáztunk, és odahordta a cuccait mosni.Na mindegy azóta házat vettünk magunk mert kiderült semmi nincs ingyen.....Nem is nagyon megyünk mert a fia sem ragaszkodik hozzá ugyan is 12 éves volt a férjem mikor ő elköltözött egy férfival.


2009. júl. 31. 12:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Nyugodtam lepontozhatsz, de ne szerintem neked tul sok idod van! Foglald le magad. Kepes vagy egy palacsinta suton felhuzni magad? Ezt az energiat mashova is fektethetdned!
2009. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
ne törődj vele és kész. vedd emg a palacsintasütőt, majd süs palacsintát és azértis dacból vigyél neki:P
2009. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
utólsó köszönöm szépen ezt fogom tenni.1. mást könnyű megszólni ugye?Mondtam hogy kisbabám van.Egy gyerek mellett meg hogy lehet unatkozni?Tudod ha ezt az egyet tette volna velem hogy De ez már egy csepp volt a tengerben.
2009. júl. 31. 12:53
 4/20 A kérdező kommentje:
1. válaszadó!még annyit,hogy nem hiszem hogy neked nem esett volna roszúl.Nem akarok veszekedni de azt sem hogy rám száljon mert még a szüleimre is csúnyákat mondott a munkahelyén ezt mások mondták vissza!De velük mi baja?
2009. júl. 31. 12:55
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is, vedd meg a p.sütőt és vigyél oda neki vagy 20 palacsintát. Hadd egye a fene...:D
2009. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

:)

köszönöm:) tényleg jó ötlet:)

2009. júl. 31. 13:01
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem szoltalak meg, semmi sertot nem irtam,de konyorgom gondolj mar bele,h ezt az erot amit erre a h*lye vitara forditasz, fordithatnad barmi masra is, pl magadra! Raadasul jobban enne az anyosod a fene,h miert nem erdekel teged!? A ferjed meg nem erezne magat kellemetlenul 2 tuz kozott!
2009. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Én biztos, hogy nem hagynám szó nélkül. Na nem direkt keresném a konfliktust, hanem ha legközelebb mennék, akkor biztos újságolnám neki, hogy megyünk palacsintasütőt venni, hogy végre tudjak sütni palacsintát a fiacskájának (is), hozzak magának is? És magamban jót röhögnék. Többet nem ér az egész, ha ettől boldog, hogy tegye a megjegyzéseket, akkor tegye. Nyilván a férjed is tudja, hányadán álljon a kedves mamával, különben nem mondta volna el. Ne bosszankodj!

2009. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
értem én és neked is igazad van, csak valahogy tudtára kellene adnom hogy megvettem a palcsinta sütőt, mert most a kisfia pénzén vesszük ugyan is én nem dolgozom és ez őt rettentően zavarja.Nem akarom a férjem 2 tűz közé állítani,de engem annyit bántott ez az asszony...
2009. júl. 31. 13:08
 10/20 A kérdező kommentje:
Olyan hihetetlen annyi dolgom van, de mindig ezen bosszankodom ,mért vagyok én rossz?Mért nem tud rám jót mondani és a családomra???Előttem azt szokta kérdezni a fitól hogy rendesen eszel kisfiam?Na ne már 97kg a fia.
2009. júl. 31. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!