Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagykorúként fordulhatok a...

Nagykorúként fordulhatok a családsegítő szolgálathoz, ha?

Figyelt kérdés
Anyagi és lelki krízishelyzetben vagyok. Korábban jártam be amiatt, hogy 15 évesen eljöttem a bántalmazó családi közegből. 19 évesen tudnak még nekem segítséget nyújtani bármiben is? Vagy csak kiskorúakra vonatkozik?
2012. szept. 16. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj be, max mondanak egy másik helyet, hogy hol tudnak segíteni. Ez a dolguk, biztos lesz valahogy:)
2012. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy tudnak veled mit kezdeni, kiskorúakat meg fiatalkorút még bedugnak egy-egy helyre, de egy kereső képes nagykorút már kétlem hogy ellátnak

Innen vagy ismerőshöz vagy az utcára kerülhetsz

2012. szept. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj be!!!
2012. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dia90' válasza:
100%
A családsegítőkben nem csak kiskorúakkal foglalkoznak, menj el nyugodtan. Az ilyen intézményeknél ifjúságsegítők is vannak általában (jómagam is az vagyok, családsegítőben voltam gyakornok és ifjúságsegítő mellett tanultam), próbáld meg, hátha tudnak megoldást találni a problémádra, ezzel nem veszíthetsz semmit.
2012. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, mindenképpen menj be, ez a dolguk. (A gyerekjólét foglalkozik 18 éves korig az emberrel,)
2012. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!