Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaktól kérdezem: Ti...

Férfiaktól kérdezem: Ti ismerkednétek egy munkanélküli nővel? Nem éreznétek cikinek az ismerőseitek előtt?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve nem találok normális állást (normális alatt viszonylag biztos, 8 órás bejelentett állást értek, mindegy mi, csak bejelentett legyen). Jelenleg ilyen-olyan alkalmi munkákból élek (takarítás..ilyesmi) és borzaszóan szégyenlem magam miatta. Nem merek ismerkedni. Most megismertem egy pasit, ő közeledett felém, de én csak húzom, halasztom a dolgot, mert cikinek érzem, hogy nincs munkám, pénzem....nekem rosszul esik, ha nem tudok meghívni valakit egy vacsorára, moziba stb...élősködőnek érezném magam, ha mindig a pasi hívna meg. Azt meg hogyan mondjam neki, hogy ne menjünk sehová, hanem otthon randizzunk?

2012. szept. 18. 14:05
1 2 3
 1/23 Zsebibabu válasza:
75%
Miért ne hívhatnád meg otthonra egy finom magyaros házi kosztra? Vagy valami másra? Legalább rögtön tudná, hogy hogyan főzöl. Pasikat a szexszel és a pocakjukkal lehet a legjobban megfogni!
2012. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%

"hogy ne menjünk sehová, hanem otthon randizzunk?"


Egy férfi ettöl lesz a legboldogabb, ettöl felesleges félned. Egyböl lakásra, juhuuuúúú:-)

2012. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%

For the majority of women, dating and marriage are businesses.

Women marry up, not down.

A man will marry a woman who scrubs the floor at a slaughterhouse if she's nice and pretty enough -- but if she's nice and she's pretty and she's working at the slaughterhouse, you can rest assured she's there because she's got her eye on the owner of the company.


Forrás:

[link]


Röviden, magyarul: nem zavarja a férfiakat.

2012. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Ha tudnád még hányan járnak olyan cipőben mint te, akkor tuti nem szégyenkeznél ilyen miatt. Próbálkozol, vannak alkalmi munkáid, akármi is az, sajnos a mai világban nehéz állást találni. Én is munkanélküli vagyok, ráadásul pályakezdő, lassan 2 hónapja keresgélek. Nem válogatok a munkák között, mindenre jelentkezem mégse kellek... Szégyen nem szégyen, most a párom tart el, mert nem lenne hova mennem, ha ő nem segítene nekem. Most akkor ennyi erővel ő is felrúghatná a 4 éve tartó kapcsolatunkat, azért mert ciki, hogy még nem sikerült elhelyezkednem.


Ennek ellenére támogat, biztat, hogy feleslegesen ne agyaljak ezen a nap 24 órájában mert attól még nem lesz munkám.


(Nő vagyok, tudom, hogy férfiak válaszát vártad, de azért leírtam, hogy én is hasonló cipőben járok..)

2012. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 nevem-senki ***** válasza:
85%
Ne aggódj nincs ebből gond! Sőt, szerintem pozitív, h igyekszel és kínosan èrint, ha te nem tudod viszonozni a kapott dolgokat.
2012. szept. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

A párom (férfi) volt munkanélküli, mikor ismerkedtünk. Nekem nem volt ciki. Őt zavarta, hogy nem tudott elvinni sehova, de én nem is igényeltem ezt.

Fordított esetben sem lett volna belőle gond. Akinek ez probléma, menjen a p*csába, az leírta magát.

2012. szept. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%
Engem nem zavarna a dolog - sokkal inkább az, hogy én is munkanélküli vagyok és ez a nőknél kapásból kizáró ok.
2012. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna, én sem élek nagylábon, étterembe, gyorkajáldában egyáltalán nem járunk, inkább otthon főzünk, töredékéből kijön. Én megértő lennék.


Szeritnem nincs abban semmi, ha mondanád neki, hogy "mi lenne, ha összedobnék otthon vmi finomat, nyugodtabban beszélgethetnénk."

2012. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

Ha engem kérdezel, én az otthoni vacsorára (esetleg közös főzésre) vagyok ráállva. Egy kávén, forrócsokin vagy egy deci boron kívül nem szeretek mást <odakint>, mert én is szorosra húzom a nadrágszíjad.

Persze, nem vagyok a kiszemelted, nem tudom, ő rábólintana-e. De ezen ne parázz, teljesen érthető a jelenlegi viszonyok között.

Ami azt illeti, émmeg a pénzesebb nők előtt érzem magam hülyén, jobban érzem magam, ha felesben intézzük a dolgokat, nem a "pucc" adja a jó benyomást, hanem maga a hangulat, közös ez-az, még ha csórók is vagyunk.

Ne szégyelld magad, fölösleges.

2012. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
*nadrágszíjat (Jó, nem tudok írni, bocs.)
2012. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!