Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoljak az Anyosomnak?

Mit tanácsoljak az Anyosomnak?

Figyelt kérdés
Anyósom sokat panaszkodik nekem hogy a sógornöm mármint a lánya sürün pénzt kér tölle. Az én párom vagyis a fia nem kér kölcsön tölle. Vagy ha kér is ritkán és azt megis adja neki. A lánya már tartozik neki elég sokkal. Nekem hiába panaszkodik mit tegyek? Sajnálom is mert özvegy egyedül van.Ha meg nem ad neki akkor lelkiismeret baja van. Én nem akarok bele folyni. Más hogy kezelné ezt?
2012. szept. 21. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Semmit, b@sszus a saját lánya, oldják meg.
2012. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Én az anyósod helyében nem adnék, és ennyi. Ha enged az érzelmi zsarolásnak, nincs mit tenni.

Amúgy meg: tőle, nem tölle.

2012. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki nyugodtan és kedvesen hogy sajnálod, de nem tudsz neki segíteni ebben, pedig szeretnél, és hogy nem akarsz ebbe a dologba belefolyni.
2012. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás ha ő is elkezd kölcsönkérni a lányától. Na nem nagy összeget, hanem csak valamennyit, amit persze majd nem költ el, hanem később visszaadja neki. Így mindig tudja mondani, h lányom szívesen adnék,ha lenne, de látod nekem sincs, azért kértem tőled.
2012. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát úgy, hogy töllem kérjen pénzt tölle, legyen ez az ő dolguk, mivel nem én értem tölle, mi közöm lenne hozzá?
2012. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Csendben végighallgatod a mondottakat, nem állsz senkines sem a pártjára. Igy tudod elkerulni, hogy kimaradj a dolgokbol.
2012. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!