Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomnak két fia van,...

Anyósomnak két fia van, egyiket kitagadta az örökségből Véleményetek?

Figyelt kérdés
mindkettőt próbálta maximális önálótlanságra nevelni, férjem viszont mellettem kikupálódott, céget hoztunk létre, felelősséget próbál vállalni dolgokért, elköltöztünk anyósomtól, erre anyósom úgy reagált, hogy a családban lévő minden vagyont a kissebbik fiára iratott, mondva, hogy ő maradt otthon

2012. jún. 10. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha így áll a helyzet, akkor majd pereskedhettek. Szerintem megnyeritek majd, mert ez nem indok arra, hogy kitagadja az örökségből az anyja a férjed.

De reméljük lesz annyira gerinces a sógorod, hogy nem lesz szükség perre, hanem önként átadja a férjednek a részét.

2012. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha a férjed nem tört az életére, nem ült börtönben, nem hozott szégyent rá, hiába tagadta ki végrendeletileg, a köteles rész akkor is jár, de ehhez pereskednetek kell majd a öccsel.
2012. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem úgy tagadta ki, szervezetten, eladtak mindent, majd az öcsi nevére iratták az új dolgokat-házat- öccse is benne van, mondva ő szenved otthon anyuval és így neki jár minden, a külön életünknek ára van-mondva-
2012. jún. 10. 21:07
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Akkor így nincs mit tenni sajna. Így jártatok. Pech...
2012. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
Tudod, az utolsó megjegyzésed után igazat adok az anyósnak.
2012. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Úgy szeretem, akik nem is érzik át, hogy miért lesz egy emberből ilyen, mit tiszteljek egy ilyen nőn? Más feljelentette volna, nem lett volna ilyen jó mint én meg a rokonok, mert a hullarablás bűncselekmény..
2012. jún. 10. 21:49
 7/14 A kérdező kommentje:
Most mit kellett volna tennem: Anyuka, igen kiállok az út szélére és összerodázom a pénzt, és megszerzem az autó árát és elköltözöm, ahogy anyuka kívánta? Meg hogy ordított, hogy tudom van spórolt pénzed a bankban és adj 1 millió forintot, mert lelaktad a lakásomat te r... odaadni neki? És amikor férjem azt mondta fejezze be, akkor közölte vele, hogy kitagadlak, ha ezzel a nővel maradsz, hallgatnia rá?Én mit tiszteljek egy ilyen nőben, aki engem nem tisztelt? Ő kezdte ezt a pénzmániájával, meg hogy vérszemet kapott a spórolt pénzemre.Igaz mindenkiére azt kap , nemhiába a 3. férjét-élettársát temette el és mindegyiknél rohant a közjegyzőhöz.De előtte a másik fiával kipakolni gyorsan a lakást, keresni a dugi pénzt mielőtt a törvényes örökösök odaérnek. De az ilyennek legyen keserű öregkora, bizti lehet benne, hogy a férjem az életbe nem áll szóba vele, rafináltoskodjon egyedül. És ne hívogassa telefonon ha aljas volt, tartsa meg magának, de ne okozzon fájdalmat a férjemnek, hjogy az orra alá dörgöli hogy kiszúrt vele.
2012. jún. 10. 21:59
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az anyós elég fura örülj neki hogy nem lesz többé közötök hozzá, jó messzire elkerülni.

Szerintem az időskori ellátását vásárolta így meg a másik testvértől.

2012. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen azt váltotta meg, de arra nem gondol, hogy így lemondott az egyik fiáról? Én nem a pénz miatt vagyok kiakadva a pénz az csak pénz az jön megy el is lehet bukni én csak a férjem lelki fájdalmát sajnálom. Hogy szembesült vele, hogy az anyja megtette amit mondtam évek óta, hogy mire készül.Hiába a közös nyaralások, ahová jöhetett velünk, végig alakoskodta. Nem gond, most babát várok de én soha nem fogok így viselkedni a gyerekemmel. És anyósom mérget vehet rá, hogy sosem fogja látni.
2012. jún. 10. 22:21
 10/14 anonim válasza:
100%
igen mert egy on imado ven kurv@, aki ugy gondolja, hogy a fiai nem ugyan azt erdemlik, szerintem az ilyennek jobb ha minnel hamarabb megdoglenek :D
2012. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!