Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya megcsalja apát, elmondjam...

Anya megcsalja apát, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Teljesen biztos, hogy megcsalja. Egész este, meg ma is ezen agyaltam, hogy elmondjam e apának.

17/L


2012. szept. 22. 19:19
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%

Láttad?

Én nem mondanám el,anyukámmal beszélnék elöbb hogy valjon ö,ha nem én mondom el.

Miböl gondolod?

2012. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim válasza:
64%
ja
2012. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
60%
Ha teljesen biztos vagy benne, igen, mondd el! Ne éljen hazugságban szegény apukád. :(
2012. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
91%
Elsönél a pont, mondd neki, hogy vagy ö tàjékoztatja, vagy te àllsz elé...
2012. szept. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

Abból, hogy tegnap hamarabb jöttem haza a suliból(11kor) mert rosszul lettem. Bejövök és a nappaliban a férfi(akit még életemben nem láttam) pont a nadrágját húzta fel, póló nem volt rajta, anya meg egy takarót kapott magára.


Miután a férfi elment, mondtam anyának, hogy ez így nagyon nem lesz okés, mondja meg apának(amúgy anya mindig vitázik apával, h apa milyen szemét), de azt mondta, hogy hallgatnom KELL erről.

2012. szept. 22. 19:25
 6/53 anonim ***** válasza:
77%
ha megcsalja, arról anyukád és apukád is tehet. Előbb beszéld meg anyukáddal, hogy mi a helyzet. lehet jobb lenne ha hagynád az egészet és nem folynál bele ebbe az egészbe, ugyanis ha elválnak azt is elég nehezen fogod majd feldolgozni...
2012. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
De így képtelen vagyok apa szeme előtt lenni. Mintha én is bűnös lennék.
2012. szept. 22. 19:31
 8/53 anonim ***** válasza:
79%
Mondd el, megérdemli hogy tudja mi történik a háta mögött.
2012. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
76%
A helyedben ebbe nem avatkoznék bele. Sok családban előfordul ilyesmi úgy, hogy nem is tudják egymásról a benne élők. Ha elmondod apukádnak, azzal csak veszekedést szítasz, aminek válás lehet a vége, így meg lehet, hogy sosem derül ki. Az sem kizárt, hogy apukádnak is megvannak a maga kis útjai. Egy házasságban nem mindig tart a szerelem az ásó, kapa, nagyharangig, sokszor a szeretet, a család, a közös gyermek tartja együtt a feleket, a szerelmi életüket meg megoldják külön-külön diszkréten. Az élet nem mindig úgy alakul, ahogyan a mesében.
2012. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%

9. vagyok.

Az én szüleim már nyugdíjasok, és pont nemrég mesélték el egymásnak a fiatalkori kalandjaikat. Most már csak nevetnek rajta, de lehet, hogy ha akkoriban bármelyik kiderült volna, akkor az öcsémmel nem egy szerető, összetartó, hanem egy kettészakadt családban nőttünk volna fel. Én örülök, hogy ezek a félrelépések titokban maradtak, amikor még fájdalmat okoztak volna.

2012. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!