Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy barátnőmet megcsalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnőmet megcsalja a párja. Elmondjam neki, vagy jobb, ha nem szólok? 25/L

Figyelt kérdés

A barátnőmék 7-8 éve vannak együtt, tervezik, hogy összeházasodnak és gyerekeik lesznek. A barátnőm szereti a párját. Szerintem a srác is szereti őt, bár arról panaszkodtak, hogy mióta együtt élnek, ritkábban szexelnek. Nem rég megtudtam, hogy a srác közel 2 éve egy másik csajhoz járkál rendszeresen és le is fekszik vele.

Szerintetek elmondjam a barátnőmnek? Ha megtudná, biztos nagyon fájna neki. Szerintetek a srác szereti még? Vajon miért csalja meg ennyi ideje? Nem tudom, mit tegyek. (amúgy az infó teljesen biztos)


2012. aug. 16. 15:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű a helyzet, de ha elhallgatod és évek múlva kiderül, hogy erről te is tudtál, te leszel a legsz.arabb barátnő.
2012. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
mások szerelmi életébe sosem jó dolog beleszólni! miért nem beszélsz a barátnőd pasijával, hogy mondja el mit tett, különben te teszed meg! ha nem mondja el a srác, akkor neked kéne beszélned a barátnőddel.
2012. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
először beszélj a sráccal, semmiképpen sem a barátnőddel! nem lehet hogy nem is igaz? vagyis nem láttad a pasit meg azt a másik csajt lefeküdni egymással a leírtak alapján...
2012. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, nehogy a visszájára forduljon a dolog és azt higgye a lány, hogy közéjük akarsz állni és mindenfélét kitalálsz. Volt már ilyenre is példa...
2012. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Láttam a srácot a másik lánnyal csókolózni egy parkban. Aztán rákérdeztem a srác legjobb barátjánál, hogy mi ez és ő mondta el, hogy már majdnem 2 éve tart. Nagyon meglepődtem és nem tudom, mit tegyek :(
2012. aug. 16. 15:37
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Én mások magánéletébe már nem avatkozom bele, ha ismerős, ha barát, akkor sem. Már ráfáztam egyszer, elég volt.
2012. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

Én viszont a többiekkel ellenkezőt mondok!

Egy közeli ismerősöm 4 évig volt együtt a barátnőjével, aki mindig megcsalta és a barátja tudott róla, de nem szólt, nehogy az legyen, hogy közéjük akar állni. Most nem régen kiderül és az is, hogy a barátja nem szólt róla neki. Nagyon kiakadt ez a bizonyos ismerősöm, mert ha tudja, akkor nem marad eddig együtt azzal a lánnyal.

De abba gondolj bele, hogy te minek örülnél jobban, ha a barátnőd tudná és elmondaná vagy ha eltitkolná?

Ez alapján dönts!

2012. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Csak hát ki vagyok én, hogy eldöntsem? Ha tudnám, hogy a srác még a barátnőjét szereti és nem a másik lányt, akkor nem mondanám el, hogy ne okozzak feleslegesen fájdalmat. De ha tudnám, hogy szerelmes a másik lányba, akkor elmondanám, mert úgy érezném helyesnek.
2012. aug. 16. 15:50
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha igazi barátnők vagytok, akkor a barátnődben fel sem fog merülni olyasmi, hogy közéjük akarsz állni, azért kavarsz. Ha nem szólsz, és később kiderül, a barátnőd teljesen egyedül marad, a barátját is elveszíti és téged sem valószínű, hogy látni akar egyhamar... Fájni fog neki az igazság, de ezen túl kell esni.
2012. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Ha ennyire félsz, hogy ez a barátságotok közé áll, akkor írjál neki ismeretlenül egy levelet, amiben leírod neki részletesen mit láttál, hallottál. Szerintem gyanú keltésnek ez elég lenne.

Bár én inkább megmondanám.

2012. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!