Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye érthető miért nem adok a...

Ugye érthető miért nem adok a tesómnak belőle?

Figyelt kérdés
Vettem süthető gyurmát, kellett egy hobbi (ékszerkészítés stb), meg mellékkeresletnek is jó ezzel foglalkozni. Kisebb tesóm mindig odajön, és csinálni akar dolgokat, szép is amit készít, de az anyag drága, a tartozákok is, és már-már nem szívesen adok neki, minden alkalommal jön oda, a cucc fogy, én meg csak vásárolhatok.
2012. szept. 22. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki olyan gyurmát, amivel játszhat. Az nem drága.
2012. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez ismerős, én is nagyobb testvér vagyok :) Hát nekem adnom kellett, önzetlenségre voltam nevelve :D Szerintem vegyél neki is egy adagot, és mond meg neki hogy játsszon a saját részével, az az övé, vigyázzon rá. És akkor nem kér többet a tiédből.
2012. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem értelek... Ha ennyire nagy gond, hogy drága, akkor beszéld meg vele, hogy segítsen bele abba, amit te készítesz. Vagy készíts egy mintát neki, és ő meg csinálja meg ugyanazt. Akkor nem vész kárba, és ő is jól érzi magát.
2012. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van neki, de azt összegyúrja, hamar tönkremegy, meg nem is olyan érdekes. Ezt ha kisütöd, tartós.
2012. szept. 22. 21:18
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
*nem vész kárba = azt is el tudod adni
2012. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a sóliszt gyurmát ő is kisütheti, csinálj neki olyat

Hány évesek vagytok?

2012. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vennék neki saját adagot, de minden szükségesebb színből egyet-egyet az összesen kb 5.000 Ft. Só liszt nem rossz ötlet, de ő is tudja ám mi a minőség :D. Meg most hogy adjak neki rosszabbat, az rosszabb, mint hogy nem adok neki sztem.
2012. szept. 22. 21:29
 8/9 ava87 ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen érthető. Egyrészt drága, és szeretnéd felhasználni, de ha ő is használja, akkor gyorsabban fogy. Másrészt üzleti céljaid is vannak vele, de így kb. a nyereségedet elgyurmázza a tesód, tehát nem keresel vele.

Szerintem szólj a szüleiteknek, hogy vegyenek a tesódnak pár színt, mert te igazából ezzel keresni szeretnél, de úgy nem tudsz, ha a drágán megvett alapanyagot elgyurmázgatja.

2012. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Természetesen érthető, hogy nem adsz neki, az autót sem adjuk oda a gyereknek, hogy játszon vele, és a családi ékszereket sem,meg pénzzel sem játszunk.


Egyébként megkérdezhetem, hogy ezt hol vetted és hogy csinálod? Én is akarok ilyesmit csinálni és ez jól hangzik, de sosem csináltam még, tudsz oldalt linkelni ahol ilyesmik vannak meg leírás? Előre is köszönöm :)

2012. szept. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!