Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én vagyok a...

Szerintetek én vagyok a hisztis vagy érthető, hogy elegem van!?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt. Ő 30 éves, én 25.

Már egy ideje tervezgetjük, hogy összeköltözünk de ő mindig talál valami kifogást, ami miatt már lassan 1 éve tolódik a dolog. (Ő pénzkidobásnak tartja az albérletet én viszont szeretném, hogy tudjam milyen élet várna rám) Állandóan a pénz ügyeivel van elfoglalva, kedvetlen, negatív és folyton azon kesereg, hogy nincs elég pénze. (Hazai viszonylatban jól keres, de nem tudja beosztani és irreális vágyai vannak)Felesleges dolgokra költi a pénzét, de ha vesz nekem egy fagyit már azt is fejemhez vágja. Talán 1-2 szer vitt el moziba, vacsorázni egyszer sem. (Minden évfordulón csak azt kértem tőle, mindig közbejött valami) Imádom a virágokat, számomra az a legtökéletesebb ajándék, tőle egyszer sem kaptam mondván az "ódivatú".

És ami végleg kiverte nálam a biztosítékot, az az, hogy megígérte, hogy lesz közös nyaralásunk. (Most először, már hónap óta erről álmodozom. Nem is tengerpart, semmi különleges helyszín csupán a Balaton, de ő az utolsó pillanatban pénzhiányra hivatkozva le akarja mondni.) (Váratlan kiadásai keletkeztek, ezt a részét megértem. De ettől függetlenül lenne rá pénze, ha nagyon akarná)

Azt érzem nálam minden fontosabb neki, mindig mindent a munkára fog, fáradt, nincs kedve hozzám. Akkor találkozunk amikor neki ideális én folyton csak alkalmazkodjak.

És most megkaptam, hogy bennem semmi megértés nincs. Hisztis vagyok, és nem érti miért csapok ekkora patáliát. És ezekből miért gondolom, hogy nem szeret. Kikéri magának, hogy igenis szeret és hogy vonhatom ezt kétségbe!?

Én viszont azt nem tudom mégis miből kellene nekem azt érezni, hogy szeret...ugyanis csak szavak vannak, tettek nem nagyon! (Jóformán csak az, amihez személyes érdeke is fűződik!)

Őszinte véleményeket várok, mert annyira dühös vagyok, hogy nem tudok reálisan gondolkodni!


2012. aug. 8. 22:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%

Sóher és nem szeret


Bezzeg ha egy bombanője lenne azt elvinné nyaralni

2012. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

"bombanő"? Hát kösz, heti 4xedzek, figyelek magara, igényes vagyok és stílusos..megnézem utánam milyen bomba női lesznek.

Mindenki csak irigyelte, hogy milyen szerencsés velem, -én hülye meg nem láttam a szerelemtől- nem tudott megbecsülni!

2012. aug. 8. 22:58
 3/16 anonim ***** válasza:
9%

Egyetértek az első válaszolóval.


Ha bombanő lennél akkor vinne nyaralni, hogy ott is dicsekedhessen veled...

2012. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? Már rég ki kellett volna rúgni. Üljön a pénzén egyedül.


Vacsorázni nemcsak az évforduló napján lehet, hanem másnap, harmadnap is... Nem hiszem, hogy 3*365 napon keresztül mindig közbejött neki valami.

Ha jól értem, semmi ajándékot nem kaptál tőle soha, virágot sem, vacsit sem.

Ember, mi a kérdés???


Ha valaki szeret, az virágot vesz neked az utolsó falat kenyerének az árából, hogy örömet szerezzen!!!

2012. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ő nem dicsekedik, inkább rejteget. Ki se akar mozdulni a szobából.

Bár lehet már mindent rosszul gondolok, lehet tényleg nem vagyok elég "bomba"

2012. aug. 8. 23:00
 6/16 Ivett a nevem ***** válasza:
100%

őszínte leszek.

én már rég lekoppintottam volna. Te vagy a nő. Nem pedig lábtörlő, és nem vagy lelkiszemetes sem.

Egy Nő mindig érezze magát Nőnek egy férfi mellett. Te minek érzed magad?

Magadban zárd le a témát. Aludj rá egyet, és holnap vesd össze a dolgokat. megéri ez neked?

2012. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kaptam ajándékot, csak virágot nem. Inkább adott pénzt vagy elvitt vásárolni, hogy válogassak kedvemre. De minimális időt nem töltött azzal, hogy kitalálja mivel tehetne boldoggá-mivel lephetne meg.
2012. aug. 8. 23:02
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek egymáshoz, ennyi a titok. Mások az elvárásaitok, más életet szeretnétek. Lehet még lassan felőrölni egymást, vagy pedig szépen elbúcsúzni. Még pár ilyen hónap-év és már nagyon csúnya lesz az a búcsú. És nem, ne reménykedj: ő nem fog megváltozni. Ahogy te sem, tehát innentől kezdve patt helyzet van.
2012. aug. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem meg nem vinne el. Vannak ilyen pasik, akik fukarak mindenkivel szemben, csak magukkal szemben nagyvonalúak. Én tudom, hogy a párom imádja a húgát, de amikor Németországba készült dolgozni, én találtam ki, hogy támogassuk őt anyagilag, mert a szüleik elég szegények. Mondtam neki, hogy fejenként 30-30 ezerre gondoltam, mármint a felét én álltam volna a 60 ezernek. Véleménye szerint ez túl sok. Végülis ő 20 ezret adott a saját húgának, én meg 30-at és mondanom se kell, nemhogy túl sok nem volt, de még vagy 140 ezer Ft-jába volt szegény szüleiknek.

Velem se volt nagyvonalú soha. Amúgy mindent megtett értem, figyelmes, kedves, de nem nagyon költött rám soha, bármire költöttünk, azt felesben tettük.

De hozzá kell tennem, amikor elromlott a fűtésem, szó nélkül megcsináltatta nálunk 200.000 Ft-jából és nem tudhatta, mikor tudom megadni a felét.

Összeházasodtunk és ő ajánlotta fel a közös kasszát, de egyelőre ez csak alakulóban van, mert még van pénzem. De azt megmondtam neki, nem szeretném felélni a vagyonom, mert bankban legalább kamatozik. Egyetértett, hogy azt nem fogjuk felélni. Egyre több mindent kifizet helyettem úgy, hogy amikor rákérdezek, mennyivel jövök, csak legyint, hogy hagyjam. Neki a házasság kellett ahhoz, hogy hajlandó legyen rám is költeni valamennyit.

De még nagyon az elején vagyunk. És mivel a nagyvonalúságát nem bizonyította az udvarlási időszakban, nem bízom abban, hogy ha elfogyna a pénzem, adna nekem eleget. Így inkább tartalékoltam magamnak a lekötött pénzemből és nem kötöttem le mindet. De lesz egy határ, amikor már nem engedem hogy kihasználjon. Nem tehetek róla, hogy nőként jóval kevesebbet kapok ugyanannyi munkára, mint ő. Nem fogom mostantól mindennek a felét állni. Vagy ha elvárja, akkor szépen elmegyünk egy ügyvédhez és megkötjük azt a házassági szerződést, amit eddig hanyagoltam, mivel az én örökölt ingatlanomban élünk.

Ha én lennék a világ legszebb nője, ő akkor is ilyen lenne.

Azt hiszem van egy határ, van egy mérleg, és ilyenkor mérlegre kell tenni: van neki ez a rossz tulajdonsága, de van ezer jó ami ellensúlyozza...vagy ha nem éri meg, akkor el kell hagyni. Az ilyen embernek nem lehet gyereket szülni nyugodt szívvel. Ez az a fajta, aki mellett egy nő minden fillérről be kell számoljon. Egy kolléganőm szerintem azért nem ebédel egész nap, mert a férje nem ad neki rá pénzt, a kolléganőm fizetése a férje számlájára megy és ami kis költőpénzt kap, azzal is el kell számolnia fillérre.

Na, ha idáig eljutunk, akkor fogok elválni.

2012. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
12%

#2


Az egy dolog hogy te magadat bombanőnek tartod,de ezek szerint ő nem

2012. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!