Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu annyira idgesít úgy...

Anyu annyira idgesít úgy utálom. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

amióta élek cigizik.Mikor terhes volt velem cigizett,mikor pici baba voltam cigizett,most cigizik de még csak az ablakot se hajlandó kinyitni.Ma nagy nehezen rátudtam venni arra hogy hajoljon ki az ablakon.Erre most kimegyek és ablak becsukva ő meg ül a tv előtt és cigizik.Napi 2 dobozzal szív el és az összes ruhám büdös a frissen mostott hajam füst és ilyen mocskos dohány szagú és reggelente már sírógörccsel ébredek.Elnem tudjátok hinni mennyire rossz ez nekem.16 éve már ezt szívom és elegem lett!Reggel arra kelek hogy olyan büdös vagy hogy hányi tudnék.Legszivesebben megfojtanám anyut egy kanál vízbe!!! Annyira dühös vagyok most. Aztán most levágtam neki a hisztit hogy elegem van ebből akkor meg neki állt feljebb hogy őt mindneki cska irányítani akarja.Haggyon már a hülyeségeivel.Arra is gondoltam már hogy minden este csap alá teszem a cigieit hogy reggelre ne legyen.Nem tudom mit csináljak? Segítsetek!!

16/l


2012. szept. 24. 17:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%

Azt hittem ez a kérdés is egy hisztis l..a nyafogása lesz mert nem kap okostelefont, de ebben igazat adok neked.

Az a baj, hogy ha valaki ezt magától nem fogja fel (pl. barátnőm is dohányzik, de a gyerek miatt csak lakáson kívül), annak hiába magyarázod.


Nem tudsz valaki máshoz költözni? Apuka ha elváltak, nagyszülők? Hátha attól észhez tér.

2012. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

16 évesen hova menjek?

aput már kb 10 éve nem láttam.Mamám meg idősek otthonában van

2012. szept. 24. 17:09
 3/41 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, anyud hajthatatlan.

Nem igazán tudsz mást tenni, mint hogy mindig nyitod az ablakot, a ruháidat tartsd a saját szobádban, és gyújtsál füstölőt naponta többször is a lakás több pontján.

2012. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

de nem értitek hogy nem bírom??!

Lelkileg nem bírom.Ez nem csak egy sima szag.Ettől elmegy az önbizalmam is teljesen mert minden egyes nap büdösen kell suliba mennem és már a tanár is megkérdezte nem egyszer hogy cigizek-e.Valahogy az agyamba bekapcsol egy olyan pontot amitől frusztrált leszek és sírhatnékom lesz. Most is érzem és mindjárt sírni fogok.Nem bírom komolyan.Nagyon rossz.

2012. szept. 24. 17:14
 5/41 anonim ***** válasza:

Hát akkor marad a hiszti, célzások, hogy alig várod hogy elhúzz innen, de akkor rá se nyitod az ajtót, azt felejtse el, hogy majd az unokáját ilyen büdösen babusgassa, stb.

Nálad a beszéljük meg módszer úgyis hatástalan.

2012. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
egyszerűen mindenbe beleivődik a szag.Az összes bútorba az ágyneműm tiszta büdös már most pedig tegnap cseréltem le.Az ágyam,a bőröm,a hajam,a ruhák minden.Mamámhoz elvittünk egy régi rádiót hogy csináltassa meg.Hát azt mondta ő majdnem beájult mikor szétnyitották a rádiót.Mert iszonyúan büdös volt....Anyuék már nem is érzik ezért én vagyok a hülye hogy nem hagyom őket békén.
2012. szept. 24. 17:16
 7/41 anonim ***** válasza:
91%

23 éves vagyok, fél éve tüdőrákot diagnosztizáltak nálam. Nekem mind2 "szülőm" cigizik, fejenként napi 2 dobozzal. Szellőztetés semmi nem volt, mert hogy "ne már, úgy fázok".


Kemény lecke ez nekik, mert hogy a passzív dohányzás miatt lett tüdőrákom. Az orvosok ebben 1 percig sem kételkedtek.

Szóval most el kell viselniük, hogy itthon vagyok folyamatosan és max fél éven van hátra.


Gyűlölöm őket, szerintem megérdemlik!

2012. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom mit lehetne tenni igazán. Legfeljebb szólni a gyámügynek vagy valami gyerekvédő szervezetnek, nem tudom, azt sem hogy mit érnél vele. De talán segíthetnének is, megpróbálni meg lehet.

Én mondjuk kidobálnám az összes cigijét, vitatkozva, ordítozva ha rajtam múlna, de ezt azért nem mindenki merné... és megoldásnak sem a legjobb.

2012. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Tényleg megértelek, nálunk senki nem dohányzik csak az alattunk lakó, nyáron a nyitott ablaknál is bejön a füst, télen csak a hátsó szobában a csövek mellett. Még az is idegesítő, 40 fok van, erre jönnek a gyerekek ki a szobából, hogy büdös van náluk, csináljak valamit. Ha becsukom az ablakot, akkor meg levegőt se lehet kapni.
2012. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

fúú 17:19

nagyon sajnálom!:(

Én is ettől félek.A papám tüdőbetegsében halt meg.Ő is cigizett.Remélem hogy nálam is diagnoztizálnak egyszer valamit akkor majd rájön!

2012. szept. 24. 17:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!