Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, elfelejtem valaha?

Mit gondoltok, elfelejtem valaha?

Figyelt kérdés
Néhány éve, egy olyan nő lépett az életembe, aki minden szempontból tökéletes volt számomra. Eleinte észre sem vettem magam, majd rájöttem, hogy rettentően belehabarodtam. Hogy ő mit érzett irántam, ez sosem derült ki, jómagam azóta is úgy vélem, az esélyünk megvolt. Ez mindössze egy rövid, alig egyéves periódust jelent. Egyetlen akadálya volt: nekem barátnőm, neki később barátja. Igen, csúnyán ellehet hordani mindennek, hogyan szerethettem meg mást, miközben párkapcsolatban éltem. A választ én sem tudom, egyszerűen jött magától. Semmi nem történt néhány szó- és mosolyváltáson kívül, de mégis úgy érzem sokkal több volt ezek mögött. Azóta is együtt vagyok a párommal, és őszintén szólva sokáig kínzott a gondolat, hogy ott volt egy esély, amit elszalasztottam. Mindezek enyhítésére megszakítottam mindennemű kapcsolatot vele, és megfogadtam, nem gondolok rá többet. Ez többé kevésbé működött, viszont mostanában feltűnt, gyakorta gondolok rá. Ám már közel sem úgy, ahogy pár éve tettem, de még mindig itt motoszkál a fejemben, és rá kellett jöjjek, sosem fogok ettől megszabadulni. Annyira tökéletes volt. Természetesen a páromat nagyon szeretem, és felelősséget vállalva többször is próbáltam neki elmagyarázni az érzéseimet, kudarccal. Mit gondoltok, örökre az elmémben marad mindez, és azt hajtogatja, hogy, "ott volt az esélyed", vagy egyszer úgyis elfelejtem?
2012. szept. 10. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem fogod elfelejteni. De atkellene "konvertalnod" ezt az emleket egy szep emlekke es nem ugy kellene gondolni ra, mint elszalasztott lehetoseg.
2012. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ki tudja,lehet,hogy egyszer kihűlnek az érzéseid iránta!?

Azt bizonyosan te is tudod,hogy a jelenlegi párkapcsolatod így nem mehet tovább.Nem csaphatsz be te egy másik embert csak azért,mert "volt egy lehetőséged,amit elhalasztottál".Meg végülis amúgy azt sem tudhatod,hogy mi lett volna,ha összejöttök.Lehet,hogy kiábrándultál volna belőle valamiért,mert lehet,hogy a mostani párod sokkal értékesebb nő ennél a nőnél.Sajnálom a párodat egy kicsit,de nem ostorozlak,ez az élet.Mindenki lehet bizonytalan szerintem.

2012. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

'nem történt néhány szó- és mosolyváltáson kívül'


te nem vagy normális! a párodat sajnálom..ne pazarold már szegénynek az idejét!

2012. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen az életemben csak férfi.Én sohase fogom el felejteni műr úgy érzem.Talán azért mert meg fogott mindenhogyan vagy talán azért mert nem kaptam meg tőle azt amit akartam,nem tudom.De nekem már 6 éve így működik és nem tudom hogyan tudnám elfelejteni,munkába menekülök,van hobbim de ahogy picit pihenek már róla agyalok.És tényleg igaz az hogy csak a szép emlékekre kell gondolni és nem arra hogy mi lett volna ha!?
2012. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!