Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszahívod a gyereked apját/a...

Visszahívod a gyereked apját/anyját ha megcsörget? Vagy megvárod, még felhív?

Figyelt kérdés

Egyszer kértük a gyerek anyjától, hogy hozza el a gyereket, mert mi nem tudunk érte menni (pillanatnyi pénzhiány), erre ő közölte velünk, hogy neki sincs ingyen a benzin, és bérlete sincs (egyetemre jár/járt másik városba, láttam buszozni), ha látni akarja az apja a gyereket, oldja meg a pénzt.

Most arra szokott rá a kedves anyuka, ha beszélni akar a gyerek apjával, hogy megcsörgeti, és elvárja, hogy visszahívjuk.

Nekünk ugyanúgy pénzbe kerül a telefonálás, mint neki. Ő azzal érvelt, hogy a gyerek az első, nem a kártyafeltöltés.

Beszélhetnének interneten keresztül is, de ott az anyuka nem hajlandó beszélni.


2012. szept. 24. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úy van hogyha a volt férjem keres és nem tudom felvenni visszahivom. Ilyenkor általában kinyomja és Ő hiv. Én megmondom őszintén nem nagyon szoktam keresni, Ő jelentkezik és úgy beszéljük meg ami kell.

Persze ha olyan dolog van felhívom de akkor is mindig visszahív.


De soha semmi ilyesmire nem kértem hogy hivjon vissza meg ilyesmi.

Magától csinálja.

2012. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nálunk úgy működik, hogy a párom felhívja az exét, hogy kb hány órakor megy a gyerekért.

Ha épp nem beteg a gyerek vagy nincs családi program, akkor a megbeszélt időpontra összepakolja a gyerek ruháit.

Ha beszélni akar a gyerekről, megcsörgeti a páromat, vagy az internetről küld egy smst, hogy a párom hívja fel.

2012. szept. 24. 19:51
 3/9 yuda ***** válasza:

Az mindegy hogy ő mit vár el, a lényeg, hogy ti mire szoktatjátok rá.

Ne mond, hogy ő a hibás azért, hogy ti rászoktatjátok a visszahívásra. Ezért ti vagytok a felelősek.

Ahogy rászoktattátok, ugyanígy vissza is lehet csinálni, ..talán kicsit kellemetlenebb, de értsétek meg, ezt ti rontottátok el... vállajátok is fel.

2012. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt hittük, vagyis a párom, hogy baj van, ezért hívta fel az exét.
2012. szept. 24. 19:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én senkit nem hívok vissza, szerintem nagyon nagy pofátlanság visszahívott küldeni. Ha valaki valamit akar akkor hívjon fel ha majd én akarok valamit akkor én hívom. Annyira akar valamit de nincs pénz a kártyáján akkor mennyen ki az utcai fülkéhez aztán telefonáljon 50.-ért az csak belefér.
2012. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Max. kétszer hívnám vissza, másodszorra úgy is kiderülne a hátsó szándék.
2012. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mindig emailt ír mikor viszi a gyerekeket el

telefon kb 50-50 %

aki akar valamit az hívja a másikat ha nem veszi fel akkor a másik visszahívja

ennyi

2012. szept. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy van, hogy párom exe csak csörget, mindegy ki akar valamit. Megértem, hogy zavar, de én úgy vagyok vele, hogy nem idegesítem ezen magam. Ha minden baromságán idegeskednék, már az elmegyogyiban ülnék. Az, hogy ő hozza el a gyereket hozzánk, akár félútig, még csak fel sem merült bennünk, annyira nyilvánvaló, hogy nem fogja megtenni. Ha tudtok ellene tenni, hajrá. Ha nem, ne idegesítsd magad rajta, ennél nagyobb szemétséget is megtehet, tartogasd arra az energiádat :(
2012. szept. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk milliomosok, ezért zavar, hogy havonta x összeget fizessünk ki arra, hogy ő elmondja a bánatát, mert felhívni nem tud, és lusta emailt irni.
2012. szept. 30. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!