Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Bővebben lent. )

Mit tegyek? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Apám engem és édesanyámat állandóan szekírozza. Volt olyan, hogy minden nap hülyeségekért egyszerűen buzerált, már sírtam, de még akkor is folytatta.. Mostanában meg anyámmal csinálja ugyanezt. Ezt csinálja mindig körbe körbe, amióta csak az eszemet tudom. Engem és anyámat mindig piszkál, az öcsémmel amikor beszél, akkor kenyérre lehetne kenni. Múltkor már könyörögtem édesanyámnak, hogy váljonak el, mert már én nem bírom, de adtunk még neki egy utolsó esélyt... Eköltözni sajnos nem tudok, mert még nem vagyok nagykorú. Mit tegyek?

2012. szept. 25. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Remenykedj

Turj

varj

Konyorogj

Vagy verd ossze apukadat.

2012. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én kajak megkérdezném, h miért baszogat minket? mi a fsz baja van? h miért bánik másképp tesóddal?
2012. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A tesómat világ életében jobban szerette nálam... :-))) De ezt már elfogadtam, csak ne piszkálna folyton...!
2012. szept. 25. 22:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!