Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Szigorúak vagy...

Miért van ez? Szigorúak vagy ez a normális?

Figyelt kérdés

Itt ezen az oldalon azt olvasom,hogy a 12 éves lányokat fél 10-10-ig kint lehetnek.Elmehetnek "házibuliba".Én 14 éves vagyok fiú és nem értem,hogy mi történik itt.

Kezdem ott,hogy van egy bátyám aki 17 éves és amikor nincs akadémián és teheti elmegy bulizni,ő jó tanuló volt de most,hogy akadémián van majdnem bukott tavaly.

Én változó tanulmányi eredményem volt.

5.-ig 4 es

6tól más iskolába jártam és ott kezdődött a lázadás 2 es tanuló és azóta próbálok jobb lenni 3-mas voltam.

És most bejárós vagyok egy elég jó gimibe.

A szüleim büszkék rám,megértenek próbálnak mindent meg adni,amit nem szeretnének azért meg dolgozom.

Télen elmentem egy házibuliba de anyáéknak azt mondtam,hogy a haveromnál alszom akkor volt egy kis szigor.Az én társaságom 15,16,max 17 éves srácok de van 12-13 éves lányok és nem értem,hogy a 13 éves lányt miért engedik ki éjfélig mikor engem fél 10-re haza rendelnek.



2012. szept. 25. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a te szüleid csinálják jól, még ha neked ez most a te korodban rosszul is esik. Ha a tesód 17 évesen már mehet biztosan engednek majd téged is, nem hiszem hogy a tanuláshoz fog 100%ban kötődni. Egy 13 évesnek pláne lányka semmi keresnivalója az utcán éjjel.
2012. szept. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a te szuleid jól nevelnek ez nem szigor egyszeruen csak normális nevelés.
2012. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegyik 12 éves lányt engednek olyan sokáig! Én már nem 12 vagyok, de amikor annyi voltam nekem mindig 9kor hza kellett jönnöm. De most már értem miért...
2012. okt. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!