Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám azt akarja hogya pénze...

Anyám azt akarja hogya pénze miatt legyek valakivel de beleszerettem másba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt vagyis van egy barátom 3éve nem rég elment külföldre dolgozni addig szép és jó volt minden de jöttel a csajozásai amivel úgy éreztem megaláz,pár hete megismertem egy fiút akivel nagyon jól érzem magam de anyu nem engedi hogy új barátom legyen, azt akarja hogy a másikkal legyek, hogy legyen pénz, hogy ne keljen nélkülöznöm mèg ha csajozik és nem is törődik velem!

A mostani srácnak elmondtam mindent, mostmár szerintem nem is érdeklem hiába szeret, de akkor sem dobhatom ki a régit mert anyu terrorba tart! Megőrülök, cikáznak a gondolataim! :(


2012. szept. 25. 22:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltűröd és belenyugodsz abba, hogy anyád szabja meg, hogy kivel legyél, akkor megérdemled a sorsod...
2012. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,de anyukád egy igazi q,ha ilyen gusztustalan mentalitása van.Ne hagyd magad.
2012. szept. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Talán menj el dolgozni, akkor eltartod magad és nem kell az alapján pasit választani hogy melyik tart el.
2012. szept. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
lol, ja
2012. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy anyádnak van gyomra ahhoz, hogy pénzért bármit lenyeljen, még azt is, hogy egy háremet tartanak mellette. De te nem ilyen vagy! Menj a szíved után, anyud meg ne a te pároddal akarjon eltartatni.

Lehet elszúrtad a túlzott nyíltságoddal, vannak bizonyos dolgok amiket jobb ha egy barátnőddel beszélsz meg és nem a lovagjelölteddel, mert ezzel elijesztheted. Ha még mindig akar, akkor járj azzal aki szeret, a másikkal meg szakíts. Anyud meg füstölögjön magába, megérdemli.

2012. szept. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Anyádnak semmi köze hozzá kivel vagy, ne is hallgass rá.
2012. szept. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt nő létére azt hiszi anyud, hogy egy pasi aki megcsal, nem törődik veled, az majd pont pénzelni fog téged egy életen át? Nem kicsit -hogy is mondjam- buta.
2012. szept. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Még tanulok, de most lesz toborzó egy gyárba megyek, tuti siker hogy felvesznek, csak anya nem tudom hogy megengedi-e! Sajnos nem tekint rám önálló lényként, mindig is fura volt!

Az új sráccal megbeszéltük és őt fogom választani de mondta hogy akkor várjunk egy picit! Nagyon örülök hogy nincs vège vele!

2012. szept. 26. 06:45
 9/22 A kérdező kommentje:
Mondtam anyának a melót, nem engedi! Az volt a válasza hogy " ott van xy dolgozzon és küldje a pénzt, te meg tanulj úgy sem bírnád 12órában meg kézügyesség kell, na meg éjszaka is menni" mit csináljak??
2012. szept. 26. 09:31
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy, hogy ennyire beleszól?
2012. szept. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!